Доступний кожному! Вчені назвали чудо-продукт для схуднення

Дослідники з Американської асоціації серця стверджують, що щоденне вживання горіхів перешкоджає набору зайвої ваги й зміцнює серцево-судинну систему, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні взяли участь понад 126 тисяч чоловіків і жінок. Кожні чотири роки вони заповнювали анкету, у якій писали про своє самопочуття, а також звітували про кількість з'їдених горіхів.

За версією фахівців звертають увагу на високу калорійність горіхів, і вважають їх нездоровою їжею. В результаті багаторічні дослідження показали, що чоловіки і жінки, які віддають перевагу горіхи як альтернатива менш калорійним продуктам, набрали меншу вагу.

З'ясувалося, що близько 30 грамів горіхів в день допоможуть в боротьбі з ожирінням і зменшатьризик розвитку серцево-судинних захворювань. Висновок вчених: вживання щодня мінімум 30 грамів горіхів сприяє схудненню і зміцнює серцево-судинну систему.

Тепер буквально живуть на смітнику: Росіяни влаштували на кордоні з Грузією стихійне звалище

середа, 28 вересень 2022, 12:29

Черги російських чоловіків, які бажають покинути Росію у зв'язку з оголошенням часткової мобілізації, на ділянці російсько-грузинського кордону КПП "Верхній Ларс" зростають. Фото і відео ранкової обстановки на КПП були опубліковані в соцмережах самими ...

Називав рідне місто "русским городом": Харківʼянина відправили за ґрати через любов до РФ

середа, 28 вересень 2022, 12:14

Суд визнав 39-річного харківʼянина винним у поширенні публічних закликів до зміни меж території та державного кордону України. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Прокурори у суді довели, що чоловік поширюв...