Дозрів рідкісний природний алкоголь: П'яні птахи атакують людей, будинки та транспорт

Про випадки птахо-алкогольної агресії ходили чутки і в Україні. Тепер знаємо, що такі аномалії не фантастика, а природний феномен.

Оця маленька пташка виявилась "п'яним дебоширом"

Мешканцям США з міста Гілберт штату Міннесота докучають п'яні птахи. Пернаті на льоту врізаються в ашини й вікна будинків, задираються до домашніх тварин. Спантеличені амеиканці навіть почали звертатися за допомогою до поліції, зазначають Патріоти України.

Як виявилося, до сп'яніння птахів призвели місцеві ягоди. Перезрівши, вони забродили й перетворилися на спиртовмісний продукт. Зазвичай подібне траплялося пізньої зими, коли більшість птахів вже відбули на південь. Цього ж року морози зарано прийшли в Міннесоту, тому забродили ягоди передчасно. Більшість пернатих ще не встигли відлетіти на зимівлю, тож масово прийнялися налягати на перезрілі плоди. Повідомляє американський телеканал CNN.

За словами професора Анни Піджин, сп'яніння внаслідок поїдання перезрілих ягід серед птахів є частим явищем. За таких випадків у пернатих порушується координація й ослаблюється інстинкт самозбереження. Вони тимчасово втрачають здатність відчувати, де знаходиться хижак. Однак тверезіють доволі швидко.

Тим, хто натрапить на сп'янілу пташку, боятися її не варто. Пернату слід помістити в темне місце. Це може бути сарай чи звичайна коробка. Коли ж пташка заспокоїться, сміливо її випускати.

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...

Росіянка зізналася, що готова "пробачити" Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

вівторок, 24 травень 2022, 18:30

Росіянки зізнаються, що готові "вибачити" Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це...