"Духовність" зашкалює: Мер запропонував сміхом вшанувати загиблих від теракту в пітерському метро

У соцмережі голову Красноуфімська вже порівняли з "породженням сатани".

Мер Красноуфімська під час кгнкурсу КВК. Фото:соцмережі

Користувачів соціальних мереж шокувала промова мера Красноуфімська у Росії. Відкриваючи загальноміський етап КВК, він запропонував сміхом вшанувати загиблих у результаті теракту в метро Санкт-Петербурга. По це пише Апостроф, передають Патріоти України.

"Але я вважаю, що сьогодні на сцені ви повинні запалити так, щоб жоден терорист не відчував почуття задоволення від своїх дій. І ми своїм сміхом, своїм запальним сміхом, напевно, присвятили цей КВК тим людям, які загинули. Всім успіхів, щастя, здоров'я, ну, і звичайно, сьогодні всім запалювати!", - сказав чиновник.

Один з блогерів написав з цього приводу чотиривірш, в якому порівняв мера Красноуфімська з "породженням сатани".

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...