"Дуже дивна поведінка дружини Олени відразу після вибуху": Розвідник сумнівається в смерті "Мотороли"

Розвідник вважає, що керівника бандформування "Спарта" на місці вибуху могло і не бути.
Моторолу могли не вбити? Ілюстрація: соцмережі.

Смерть бойовика "Мотороли" могла бути інсценуванням. Раніше таку думку висловив колишній начальник Головного слідчого управління СБУ генерал Василь Вовк, тепер аналогічне припущення озвучив один із співробітників Сил спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що громадянина РФ Арсена Павлова підірвали в ліфті будинку в окупованому Донецьку 16 жовтня 2016 року. Розвідник вважає, що керівника бандформування "Спарта" на місці вибуху могло і не бути. До таких підозр його наштовхнув аналіз в соцмережах поведінки дружини Мотороли - Олени.

Справа в тому, що в інтернеті військовий знайомиться з бойовиками, громадянами РФ та жителями тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Розвідник через деякий час отримує від них корисну інформацію. За словами співробітника ССО, ця робота досить індивідуальна і непроста.

Він розповів, що додався в друзі в мережі до дружини "Мотороли" вже після смерті терориста. "Що мені сподобалося - по ту сторону спецслужби трохи протупили. Як тільки "Моторолу" підірвали в ліфті - Олена, яка вже повинна сумувати, почала постити свої селфи", - розповів він.

Проте, продовжив розвідник, потім фото видалили, як і "лівих друзів". "Та інформацію вже засікли. А це означає, що "Моторола" може бути живий, а Олену з її сторінкою просто пропустили повз уваги", - сказав він.

Джерело: Вести-UA

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...