Два чоботи, або "Спасибо деду за Победу": Коханка Мураєва знялася в російській кінопропаганді

Як і слід було очікувати від такого роду продукції, фільм отримав низькі рейтинги за оцінками глядачів, не кажучи вже про професійних критиків. Ситуацію не врятував і знаменитий російський актор Єгор Бероєв.

Катерина Гордієнко, харківська фотомодель і актриса, яку в ЗМІ називають коханкою народного депутата України Євгена Мураєва, знялася в російському фільмі «Спасибо деду за Победу» разом з актором Єгором Бероєвим. За даними «Кинопоиск», фільм отримав низькі рейтинги за оцінками глядачів, зазначають Патріоти України.

У минулому році 26-річна Катерина Гордієнко теж знімалася в російській комедії «Новорічний переполох» (2017) разом з акторами Володимиром Меньшова і Яном Цапиком, яким заборонений в'їзд в Україну.

Нагадаємо, акторові Меньшова покарали за фінансову підтримку окупантів в Донбасі, а Цапика - за роль вояки «ДНР» в російському пропагандистському фільмі «Військовий кореспондент».

Як раніше повідомлялялось, народний депутат Євген Мураєв залишив дружину, племінницю лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича - Валерію Мураєву та двох дітьей заради молодої актриси Катерини Гордієнко. Моральний кодекс «строителя Русского мира в Украине» цьому не завадив.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...