Два чоботи, або "Спасибо деду за Победу": Коханка Мураєва знялася в російській кінопропаганді

Як і слід було очікувати від такого роду продукції, фільм отримав низькі рейтинги за оцінками глядачів, не кажучи вже про професійних критиків. Ситуацію не врятував і знаменитий російський актор Єгор Бероєв.

Катерина Гордієнко, харківська фотомодель і актриса, яку в ЗМІ називають коханкою народного депутата України Євгена Мураєва, знялася в російському фільмі «Спасибо деду за Победу» разом з актором Єгором Бероєвим. За даними «Кинопоиск», фільм отримав низькі рейтинги за оцінками глядачів, зазначають Патріоти України.

У минулому році 26-річна Катерина Гордієнко теж знімалася в російській комедії «Новорічний переполох» (2017) разом з акторами Володимиром Меньшова і Яном Цапиком, яким заборонений в'їзд в Україну.

Нагадаємо, акторові Меньшова покарали за фінансову підтримку окупантів в Донбасі, а Цапика - за роль вояки «ДНР» в російському пропагандистському фільмі «Військовий кореспондент».

Як раніше повідомлялялось, народний депутат Євген Мураєв залишив дружину, племінницю лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича - Валерію Мураєву та двох дітьей заради молодої актриси Катерини Гордієнко. Моральний кодекс «строителя Русского мира в Украине» цьому не завадив.

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...