Дика природа: BBC показав захоплюючий "трилер" про полювання мурашиних левів (відео)

Мурашині леви - ненажерливі комахоподібні істоти, які своєю ієрархією нагадують звичайних мурашок. Вони сліпі і для виявлення інших живих істот використовують феромони або звуки вібрацій.

Мураха потрапив в пастку. Скріншот.

Британський телеканал BBC зняв ролик про полювання мурашиних левів в пустелі Наміб. У ролику детально показано, як комахи будують пастки для своїх жертв, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Героєм відео стала мураха, що заблукала в пустелі і потрапила у глибоку вирву. Викопав її мурашиний лев - хижак із загону сітчастокрилих, що зарив своє тіло в піску так, що на поверхні залишилися лише його щелепи.

Коли мураха, що потрапила у пастку, спробувала вибратися, хижак почав вистрілювати в нього піском. Однак це не допомогло: комаха змогла втекти.

Поглиблення в піску служать для мурашиного лева будинком і ловчою ямою. Зазвичай діаметр воронок становить 5-8 сантиметрів. Під час успішного полювання мурашиний лев впорскує в тіло жертви отруту і травні соки і чекає, поки внутрішній вміст улову не перетравиться.


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...