Дива генної інженерії: Вчені-генетики мінятимуть ДНК дітей, щоб уникнути інвалідності та покращити здібності

Модифікування людей в утробі матері за допомогою технології виправлення геному дасть можливість створювати нове покоління, розумнішого, спортивнішого, витривалішого і талановитішого, запевняють вчені

Фахівці з США опублікували звіт, згідно з яким можливо запобігти будь-якої патології дитини. Тепер це можна зробити ще до народження, прямо в утробі матері, зазначають Патріоти України.

У свою чергу медики з Лабораторії когнітивної геноміки в Китаї рекомендують користуватися інструментом для генетичної зміни на етапі первинного формування основних органів в організмі людини. Як стверджують китайці, таким чином є ймовірність ефективніше застосувати накопичений наукою досвід.

Модифікування людей в утробі матері за допомогою технології виправлення генома CRISPR / Cas9 дасть можливість створювати нове покоління, яке буде більш розумне, більш спортивне, більш витривала і талановите. При цьому межі втручання в ДНК визначати спеціальний етичний кодекс.

Вчені переконані, що зміна генетичної структури дозволить знизити кількість людей з інвалідністю та тяжкохворих людей, а також призведе до подальшого «очищення» людства від найбільш смертоносних захворювань.

Відзначається, що на думку китайських фахівців, технологія нешкідлива, проте раніше їх колеги з Колумбійського університету з'ясували, що система генетичної зміни CRISPR / Cas9 в окремих випадках може провокувати неконтрольовані мутації в генетичному коді живих організмів, отже і людини.

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...

Загоряння розпочалося на 55-му поверсі: У центрі Москви спалахнули елітні хмарочоси (відео)

неділя, 3 липень 2022, 22:42

У столиці держави-терориста Росії Москві спалахнула пожежа на даху елітної висотки Capital Towers біля Москва-Сіті. На місце прибули рятувальні служби. Про це повідомили російські ЗМІ, передають Патріоти України. . Причину пожежі наразі не називають. ...