Дива генної інженерії: Вчені-генетики мінятимуть ДНК дітей, щоб уникнути інвалідності та покращити здібності

Модифікування людей в утробі матері за допомогою технології виправлення геному дасть можливість створювати нове покоління, розумнішого, спортивнішого, витривалішого і талановитішого, запевняють вчені

Фахівці з США опублікували звіт, згідно з яким можливо запобігти будь-якої патології дитини. Тепер це можна зробити ще до народження, прямо в утробі матері, зазначають Патріоти України.

У свою чергу медики з Лабораторії когнітивної геноміки в Китаї рекомендують користуватися інструментом для генетичної зміни на етапі первинного формування основних органів в організмі людини. Як стверджують китайці, таким чином є ймовірність ефективніше застосувати накопичений наукою досвід.

Модифікування людей в утробі матері за допомогою технології виправлення генома CRISPR / Cas9 дасть можливість створювати нове покоління, яке буде більш розумне, більш спортивне, більш витривала і талановите. При цьому межі втручання в ДНК визначати спеціальний етичний кодекс.

Вчені переконані, що зміна генетичної структури дозволить знизити кількість людей з інвалідністю та тяжкохворих людей, а також призведе до подальшого «очищення» людства від найбільш смертоносних захворювань.

Відзначається, що на думку китайських фахівців, технологія нешкідлива, проте раніше їх колеги з Колумбійського університету з'ясували, що система генетичної зміни CRISPR / Cas9 в окремих випадках може провокувати неконтрольовані мутації в генетичному коді живих організмів, отже і людини.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...