Дивовижна історія: Шестирічний хлопчик, який народився "без мозку", зумів "відростити" його і вже вчиться рахувати (фото, відео)

Коли його мати Шеллі Уолл була вагітна, лікарі п'ять разів пропонували їй зробити аборт, так як були впевнені, що дитина буде нежиттєздатною, або ж народиться з важкими психічними відхиленнями.

Британські ЗМІ розповідають дивовижну історію шестирічного хлопчика на ім'я Ной Уолл, який вижив наперекір долі, передають Патріоти України.

У хлопчика було діагностовано розщеплення хребта - Spina bifida, а також практично повністю був відсутній головний мозок - його у дитини було всього лише 2 відсотки від норми. Однак Шеллі і її чоловік Роб відмовилися переривати вагітність, оскільки вже були не молоді.

Ной і його батьки стали гостями телепередачі Good Morning Britain, ведучі якої назвали симпатичного малюка справжнім дивом. Зараз дитина веде досить активний спосіб життя. Він розмовляє, вчиться рахувати і навіть намагається займатися серфінгом. Як пише газета The Sun, обстеження показало, що дитина якимось дивним чином «відростила собі мізки» - за ці роки його головний мозок збільшився до 80 відсотків від нормального розміру.
За словами Роба, багато лікарів вважали, що у їх новонародженого сина мозок взагалі не розвинувся. Але деякі медики вважають, що мозок Ноя спочатку був сильно стиснутий, але потім поступово почав займати належне йому місце. І говорили, що через такі серйозні пошкодження Ной стане розумово відсталим у важкій формі: не буде бачити, чути, говорити і самостійно їсти. Але він все це може, і в цілому може вважатися майже здоровим. Хоча у нього і спостерігається затримка в розвитку.
Батьки багато часу приділяли своїй дитині. Вони звернулися в спеціалізовану клініку в Австралії, де розроблена програма тренування мозку, що поєднує фізіотерапію і когнітивні вправи. Після цього в стані Ноя намітився великий прогрес. І лікарі оцінюють його шанси вести повноцінне життя з оптимізмом.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...