Едуард Успенський про війну на Донбасі, ідіотів і мурах: Опубліковано ТОП-11 цитат

Журналісти зібрали 11 висловлювань Успенського про книги, пропаганду та психологію мас, повідомляють Патріоти України.

1. "Крокодил Гена - це проповідь про те, що є тварини, і вони повноправні члени суспільства на Землі. Дядя Федір - проповідь: "Давайте дітям більше свободи". Всі проповіді дуже прості: завжди має бути повага до матері, до батьківщини (необов'язково до держави), до вчителя, до всього живого"

2. "Якщо написано цікаво, то немає жодних заборон. І політика, і сімейні стосунки, і виробничі. Я вас запевняю, візьмете мою книжку - будете читати. Всі батьки знають, що у мене книжки з подвійним дном і обов'язково буде щось смішне для дорослих"

3. "У цьому був не самотній - на всіх доносили. На Росії це вміння ледь не зведене в ранг мистецтва. Тому доносили і доноситимуть ще багато-багато років. Одні - через заздрощі, інші - з жадібності. Хтось - за велінням серця"

4. "Країна розділилася на 10% розумних і на 90% ідіотів. Я вважаю, що я належу до десяти розумних, бо вся ця історія з Кримом - вона потворна"

5. "Люди не хочуть ускладнень, люди вважають, що краще думати в загальній масі, ніж виділятися і сперечатися"

6. "Одна мураха живе одну добу, бо її угробить не та, так інша випадковість. П'ятнадцять мурах можуть протягнути тиждень. А мурашник - гігантська, складно організована система, де у кожного своя роль - живе практично вічно. І в кожної мурашки є свій розум, а є колективний, і яким їй зручніше, тим вона і думає"

7. "Телебачення, така кількість помиїв, які вилилися на Обаму і на Київ, взагалі немислима, кожного дня по 4-5 програм, де довбають. А люди ж дивляться, особливо провінція, вони вірять цьому"

8. "Коли пропагується свобода, мені це приємніше, ніж коли холуї вискакують на екрани і ллють-ллють брехню, дзявкають: "Крим, Україна, бандерівці - ав! Ав!" І жодного голосу проти!"

9. "На Росію ніби напав масовий гіпноз, і цілком нормальні люди в захваті від кримського приєднання і від війни на Донбасі, яка зовсім вже не має жодного виправдання. Звичайно, все це спаде. Але ж може і здетонувати"

10. "Вони дозволяють вульгарність і забороняють нормальну критику. При Єльцині про Чечню йшов кожен другий репортаж, бо багато несправедливості було. Зараз теж багато несправедливості - але ми про це не знаємо"

11. "Чиновники отримали таку вертикаль влади, яка їх підживлює. Вони, як клопи, розмножуються. Як на хворому собаці блохи розмножуються. Розумієте? І ніхто не зробив нічого, щоб полегшити"

Успенський народився в Єгор'євську, Московська область. Закінчив Московський авіаційний інститут. З юності захоплювався написанням сценаріїв, оповідань, віршів. У 29 років опублікував збірку гумористичних оповідань "Четверо під однією обкладинкою", а також перший твір про Чебурашку "Крокодил Гена і його друзі".

Успенський прославився творами "Дядя Федір, пес і кіт", "Червона рука, чорне простирадло, зелені пальці", "Гарантійні чоловічки", "Бізнес Крокодила Гени" тощо. Є творцем програм "На добраніч, малята", "АБВГДейка", "Радіоняня".

Джерело: Depo.ua

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг