"Еготамнет": На Донбасі "засікли" чергового військового РФ (фото)

Чоловік проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ.

Фото: ЗМІВолонтери проекту "Стоп Терор" знайшли докази присутності на Донбасі військовослужбовця спецназу Генерального розвідувального управління Генштабу Росії Руслана Сахіпова. Як йдеться на сайті проекту, Сахіпов проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ, про що свідчать фотоматеріали, опубліковані його батьком, повідомляють Патріоти України.

"При цьому Сахіпов Руслан навчався в Рязанському Військовому Інституті ВДВ. І мав звання молодшого сержанта ЗС РФ", - сказано в публікації.

Відзначається, що у нього був також ряд нагород, які видаються окупаційною владою "ЛНР": Орден Мужності, медаль "За відвагу", медаль "За Віру і Волю".

"Ці ордена і медалі були вручені Сахіпову і урядом РФ, і представниками окупаційної влади РФ на території Луганської області. Ці нагороди підтверджують його участь у військових діях в складі ЗС РФ (як діючого військовослужбовця)", - пишуть волонтери.

Підтвердженням факту служби в ЗС РФ є замітка про загибель молодшого сержанта Сахіпова, чию пам'ять вшанували Співробітники управління з конвоювання РФ.

За інформацією ЗМІ, Сахіпов загинув в Сирії при виконанні військового обов'язку. "Крім того, що Сахіпов Руслан знаходився в Сирії, як військовослужбовець РФ він побував і на території України, в Луганській області. Теж виконуючи чергове спеціальне завдання, за що і був нагороджений медаллю "За Віру і Волю". І на підтвердження перебування Сахіпова в рядах іррегулярних підрозділів РФ, ми наводимо фотоматеріали, на яких без зусиль можна впізнати останнього", - пишуть волонтери.


Момент падіння уламка російської ракети в Києві зняли на відео - ледь не влучив у маршрутку

понеділок, 29 травень 2023, 15:30

Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН. Про це йдеться у включенні ТСН, передають Патріоти України. Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отрим...

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...