"Еготамнет": На Донбасі "засікли" чергового військового РФ (фото)

Чоловік проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ.

Фото: ЗМІВолонтери проекту "Стоп Терор" знайшли докази присутності на Донбасі військовослужбовця спецназу Генерального розвідувального управління Генштабу Росії Руслана Сахіпова. Як йдеться на сайті проекту, Сахіпов проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ, про що свідчать фотоматеріали, опубліковані його батьком, повідомляють Патріоти України.

"При цьому Сахіпов Руслан навчався в Рязанському Військовому Інституті ВДВ. І мав звання молодшого сержанта ЗС РФ", - сказано в публікації.

Відзначається, що у нього був також ряд нагород, які видаються окупаційною владою "ЛНР": Орден Мужності, медаль "За відвагу", медаль "За Віру і Волю".

"Ці ордена і медалі були вручені Сахіпову і урядом РФ, і представниками окупаційної влади РФ на території Луганської області. Ці нагороди підтверджують його участь у військових діях в складі ЗС РФ (як діючого військовослужбовця)", - пишуть волонтери.

Підтвердженням факту служби в ЗС РФ є замітка про загибель молодшого сержанта Сахіпова, чию пам'ять вшанували Співробітники управління з конвоювання РФ.

За інформацією ЗМІ, Сахіпов загинув в Сирії при виконанні військового обов'язку. "Крім того, що Сахіпов Руслан знаходився в Сирії, як військовослужбовець РФ він побував і на території України, в Луганській області. Теж виконуючи чергове спеціальне завдання, за що і був нагороджений медаллю "За Віру і Волю". І на підтвердження перебування Сахіпова в рядах іррегулярних підрозділів РФ, ми наводимо фотоматеріали, на яких без зусиль можна впізнати останнього", - пишуть волонтери.


Поки корупціонери в Україні набивають кармани: Литовці зібрали понад мільйон євро на радари для ЗСУ за годину - це абсолютний рекорд

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:55

У Литві всього за годину зібрали понад мільйон євро на радари для України. Цей збір став абсолютним рекордом. Крім того, IT-компанія Tesonet вирішила подвоїти зібрану на допомогу суму. Про це повідомив литовський журналіст Андрюс Тапінас, передають Пат...

"Якщо він піде з України": Відома американська модель запропонувала Путіну свої відверті фото в обмін на завершення війни

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:44

Відома американська модель Капріс Буре згодна позувати оголеною для російського диктатора Володимира Путіна, якщо він припинить своє вторгнення в Україну. Про це 51-річна модель та бізнес-вумен розповіла на прем'єрі фільму Логово, яка відбулася в Лондо...