Екс-фіналістка конкурсу краси і вчителька предстане перед американським судом за розбещення 15-річного юнака

28-річній американці загрожує штраф в розмірі понад 100 тисяч доларів і до 20 років тюремного ув'язнення за розбещення неповнолітнього і поширення матеріалів непристойного характеру.

У США заарештували колишню королеву краси Ремсі Бірс. Як стало відомо, Бірс, що працює шкільною вчителькою, посилала свої селфі в напівоголеному вигляді 15-річному учневі, а також відправляла йому текстові повідомлення сексуального характеру, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

Це тривало протягом декількох місяців - з серпня по жовтень цього року. У поліцію про це повідомили батьки хлопчика, які випадково виявили непристойні знімки в його телефоні. Заміжня Бірс вже визнала свою провину.

В 2014 році Ремсі Карпентер, яка страждає на розсіяний склероз, завоювала титул «Міс Кентуккі», що дозволило їй взяти участь в національному конкурсі краси «Міс США» в 2015-му році. Там вона увійшла в дванадцятку кращих, вразивши суддів своєю грою на скрипці. В інтерв'ю вона говорила, що завжди мріяла стати вчителькою молодших класів.

У 2016 році Ремсі змінила прізвище після того, як вийшла заміж за Чарльза Бірса. В даний час жінка відсторонена від роботи в школі - до з'ясування всіх обставин справи. Її відпустили на свободу до суду під заставу.

В Україні з 1 квітня підвищать пенсії, але не всім: Кого зачепить перерахунок

субота, 1 квітень 2023, 10:45

З 1 квітня в Україні відбудеться перерахунок пенсій громадянам, які вже досягли пенсійного віку, але продовжують працювати. Підвищені виплати такі пенсіонери отримають уже в травні. Звертатися нікуди не доведеться – всі розрахунки будуть здійснені в ав...

Хмельницький з Потоцький тут вперше "схрестили шаблі": Археологи знайшли місце масштабної битви козаків з коронним військом Речі Посполитої

субота, 1 квітень 2023, 10:02

Успіх науковців тішить також цінні знахідки, дуже рідкісні в музейних колекціях. Під час планових археологічних розкопок у Черкаській області знайшли місце грандіозної битви часів Речі Посполитої, участь у якій приймав Богдан Хмельницький. . Битва під...