Епатажна українська реперша Alyona Alyona заявила, що її обманом затягли на форум президента Петра Порошенка

За словами Алени Савраненко, районний чиновник вирішив вислужитися перед начальством. В результаті підставив всіх.

Голова Баришівської районної адміністрації запросив «зірку» Мережі на конференцію, начебто заявивши, що там зберуться люди заради допомоги її дитячому садку, зазначають Патріоти України.

«Маю відповісти на звинувачення щодо моєї участі в політичному заході партії БПП. Мені зателефонував Голова Баришівської районної адміністрації та запропонував взяти участь у конференції, в якій будуть задіяні педагоги, благодійники, активісти та меценати з метою допомогти благодійністю моєму садочку. Я погодилась, але зовсім не очікувала, що потраплю на передвиборну капманію Петра Порошенка. Тому, при першій ліпшій можливості, покинула цей захід, оскільки не бажаю мати відношення до будь-якої з політичних організацій», - написала Alyona Alyona у Фейсбуці.

Алена Савраненко, більш відома як реп-виконавиця Alyona Alyona, 5 років пропрацювала вихователькою в дитячому садку під Києвом. У жовтні 2018 року в Мережі з'явився її перший кліп на пісню «Рибки». Відео швидко стало вірусним і набрало вже більше 1 330 000 переглядів.


На Чернігівщині мати загиблого Героя за власний кошт заасфальтувала дорогу на вулиці, яка носить імʼя її сина (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:56

У Сосницькій громаді Чернігівської області мати Героя побудувала дорогу за гроші, виділені державою після загибелі сина. Владислав Грищенко загинув улітку минулого року під час виконання бойового завдання у складі 1-ї окремої танкової Сіверської бригад...

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...