Ера електромобілів: Вчені спрогнозували терміни тотального поширення електрокарів

​Вже через 5 років електромобілі зможуть повноцінно конкурувати з машинами на бензиновому двигуні.

Вже через 5 років електромобілі можуть витіснити бензинові. Фото: Фейсбук.

Британські вчені спрогнозували, що електромобілі вже до 2022 року зможуть повноцінно конкурувати з машинами на бензиновому двигуні. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Nature Energy, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Навіть в найбільш песимістичному сценарії ціни на автомобільні акумулятори обженуть вартість бензину не пізніше 2034 року. Автори також прогнозують, що в 2030 роках стане економічно ефективним отримання в домашніх умовах електроенергії від сонячних дахів.

До подібних висновків учені дійшли, оцінивши темпи зниження вартості компонентів, що застосовуються в електричних акумуляторах і сонячних дахах.

В даний час багато країн і компанії планують відмовитися від вуглеводневих двигунів. Зокрема, на 2040 рік Франція намітила заборона продажу машин, що працюють на гасі і бензині. Компанія Volvo запланувала відмовитися від виробництва автомобілів з виключно вуглеводневими двигунами на 2019 рік.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...