Ера електромобілів: Вчені спрогнозували терміни тотального поширення електрокарів

​Вже через 5 років електромобілі зможуть повноцінно конкурувати з машинами на бензиновому двигуні.

Вже через 5 років електромобілі можуть витіснити бензинові. Фото: Фейсбук.

Британські вчені спрогнозували, що електромобілі вже до 2022 року зможуть повноцінно конкурувати з машинами на бензиновому двигуні. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Nature Energy, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Навіть в найбільш песимістичному сценарії ціни на автомобільні акумулятори обженуть вартість бензину не пізніше 2034 року. Автори також прогнозують, що в 2030 роках стане економічно ефективним отримання в домашніх умовах електроенергії від сонячних дахів.

До подібних висновків учені дійшли, оцінивши темпи зниження вартості компонентів, що застосовуються в електричних акумуляторах і сонячних дахах.

В даний час багато країн і компанії планують відмовитися від вуглеводневих двигунів. Зокрема, на 2040 рік Франція намітила заборона продажу машин, що працюють на гасі і бензині. Компанія Volvo запланувала відмовитися від виробництва автомобілів з виключно вуглеводневими двигунами на 2019 рік.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...