Етапування вже не витримає: Стан Сенцова погіршився, українець відмовляється від госпіталізації, - адвокат

Схоже всі спроби, навіть в оточенні Путіна, розтлумачити кремлівському диктатору, що вигідніше амністувати українця ніж дочекатись його смерті виявилися марними. Процес запускався кілька разів, і весь час зупинявся через впертість недолугого «чекіста».

 Сенцов голодує майже три місяці


Стан українського політв'язня Олега Сенцова погіршується, повідомив його адвокат Дмитро Дінзе після відвідування режисера в колонії, повідомляють Патріоти України.

За словами юриста, у його підзахисного знизився гемоглобін, розвинулася анемія, пульс низький, близько 40 ударів в хвилину. Дінзе підкреслив, що Сенцова двічі намагалися умовити їхати в лікарню через проблеми з серцем. Він відчуває слабкість у всьому тілі.

Адвокат також розповів, що український режисер проти переведення в громадянську лікарню міста, тому що "завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і найімовірніше, може тільки нашкодити йому".

У будь-яку іншу лікарню він також відмовляється їхати. За словами Дінзе, Сенцов може не витримати етапування і померти.У той же час, український політв'язень не збирається припиняти голодування.

Нагадаємо, Сенцов почав голодування 14 травня 2018 року. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією українських політв'язнів У липні режисер пережив другу кризу голодування, після чого погодився вживати по дві ложки харчової суміші щодня.

"Так виглядає "єдність"?: Мережа вибухнула гнівом через протести проти розміщення евакуйованих із Китаю українців

четвер, 20 лютий 2020, 12:30

В мережі люди з невдоволенням обговорюють той факт, що в ряді областей виступають проти розміщення евакуйованих співгромадян. Українці активно обговорюють чи не найголовнішу тему 20 лютого - евакуацію українських громадян з китайського міста Ухань, яки...

Хіти тижня. В Україні підвищать пенсійний вік через кілька місяців: Що треба знати і до чого готуватися

четвер, 20 лютий 2020, 12:00

В Україні до 1 квітня 2020 року пенсійний вік для жінок - 59 років, а вже з 1 квітня –-59 років і 6 місяців. Таке нововведення передбачене в рамках ухваленого ще 9 років тому поетапного ускладнення умов виходу на заслужений відпочинок для українок, пер...