Фільм про бойове мистецтво українських козаків зняли у Туреччині (відео)

У Туреччині зняли фільм про бойові мистецтва країн світу, у тому числі й України.

Трейлер стрічки за участю запорозьких козаків вже з'явився в мережі, передають Патріоти України.

"Протягом декількох місяців учасники знімальної групи з Анкари їздили по різних країнах світу, які славляться своїми воїнами, переймаючи їхні секрети і бойові звичаї. Увійшла в їхній маршрут і Україна", - йдеться у повідомленні.

Зйомки фільму проходили на острові Хортиця, в історико-культурному комплексі "Запорізька Січ". Головний герой проекту, турецький актор Ніхар Ерен, провів на Запорізькій Січі п'ять днів. Весь цей час він навчався звичаям і традиціям козацького бойового мистецтва: управлятися з шаблею, ножами, сокирами, стріляти з лука, скакати на коні і битися".

Трейлер турецького фільму про бойове мистецтво за участю запорозьких козаків вже з'явився в мережі. "Зовсім скоро випуск телепроекту про Україну вийде в ефірі турецького телеканалу TRT. А поки в мережі з'явився трейлер майбутнього документального фільму", - йдеться у повідомленні.

У Польщі в центрі для біженців сталося масове отруєння українців

неділя, 27 листопад 2022, 14:52

У центрі для українських біженців у польських Глухолазах в Опольському воєводстві отруїлися понад 20 осіб, зокрема й дітей. Їх шпиталізували. Про це повідомляє видання in Poland, передають Патріоти України. Симптоми отруєння мають вісім дорослих і 15 д...

"Горіть у пеклі, чмошники": Зірковий український футболіст відреагував на вбивство росіянами новонародженої дитини

неділя, 27 листопад 2022, 14:00

Зірковий футболіст збірної України Андрій Ярмоленко відреагував на смерть новонародженої дитини у Запорізькій області після обстрілу російською армією пологового відділення. 33-річний вінгер опублікував у сторіс Instagram фото з похорону хлопчика, який...