Фільм про бойове мистецтво українських козаків зняли у Туреччині (відео)

У Туреччині зняли фільм про бойові мистецтва країн світу, у тому числі й України.

Трейлер стрічки за участю запорозьких козаків вже з'явився в мережі, передають Патріоти України.

"Протягом декількох місяців учасники знімальної групи з Анкари їздили по різних країнах світу, які славляться своїми воїнами, переймаючи їхні секрети і бойові звичаї. Увійшла в їхній маршрут і Україна", - йдеться у повідомленні.

Зйомки фільму проходили на острові Хортиця, в історико-культурному комплексі "Запорізька Січ". Головний герой проекту, турецький актор Ніхар Ерен, провів на Запорізькій Січі п'ять днів. Весь цей час він навчався звичаям і традиціям козацького бойового мистецтва: управлятися з шаблею, ножами, сокирами, стріляти з лука, скакати на коні і битися".

Трейлер турецького фільму про бойове мистецтво за участю запорозьких козаків вже з'явився в мережі. "Зовсім скоро випуск телепроекту про Україну вийде в ефірі турецького телеканалу TRT. А поки в мережі з'явився трейлер майбутнього документального фільму", - йдеться у повідомленні.

Соціологи з'ясували, що звичайні китайці думають про російсько-українську війну, як ставляться до росії та України

четвер, 1 червень 2023, 3:00

Переважна більшість опитаних китайців – 80% – очікувано покладають відповідальність за «кризу» на США та інші західні країни. Тільки 8% китайських респондентів вважає Росію відповідальною за «конфлікт» Москви та Києва, тоді як 11,7% вважають, що винна ...

Як українською назвати хліб з маслом: "Бутерброд", "канапка" - правильно, але є суто солов'їного походження

четвер, 1 червень 2023, 2:20

Ніколи не здогадаєтесь: як назвати бутерброд українською. Українська мова – надзвичайно багата на колоритні слова та фрази. Однак багато з них ви не почуєте у щоденному мовленні українців. Так, мовознавець Олександр Авраменко закликав українців берегти...