Філософія мандрів, або Побачити світ і познайомити його з Україною (відео)

На власні очі, а не лише з новин пізнавати інші країни прагне все більше українців. Кабінети та офіси змінюють на берег Тихого океану, а робочий простір облаштовують під пальмами.

Родина музикантів з України подорожує вже чотири роки, передають Патріоти України.

Маленький Марко народився під час мандрів в Австралії, а зараз йому вже майже три. З малечею, каже мати Ярина Квітка, подорожувати не так і складно. Дорогою його бавлять навіть місцеві.

"Їдемо через Європу до Африки, потім Південна Америка, Північна. Загалом 22 країни відвідати плануємо цього разу", – розповів мандрівник Володимир Муляр.

Маленький Марко народився під час мандрів

Побачити світ і познайомити його з Україною – основна мета цього подружжя, і життя на валізах для них вже стало звичним. В Україні ж власного будинку поки не мають, бо не знайшли "свого" ідеального місця.

"Під час мандрів дуже змінюється філософія, розширюється світогляд. Зрештою ми розуміємо, що людина повинна жити там, де вона щаслива. Це може бути острів чи джунглі. А може бути якесь маленьке містечко в Україні", – наголосила Ярина.

У пошуках й Ірина Лещик-Третьякова, яка разом з чоловіком та маленьким сином теж постійно в дорозі. Ірина викладає вокал, чоловік дизайнер. Кожні три чи чотири місяці родина змінює місце мешкання. "Не існує країни, де все ідеально", – вважає мандрівниця.

Хобі можна перетворити на професію

Киянка Юлія Дяченко ще в школі до рук взяла фотоапарат, тоді і заробила свої перші гроші. А згодом перетворила хобі на професію. Почала подорожувати, бо жити за графіком не вміє. Лише протягом 2018 року облетіла сім країн у пошуках людей та емоцій. Навіть зробила татуювання літака в себе на зап'ясті. Утім, в такому стилі життя є і ризики – адже це не завжди прибутково.

Проте поки зупинятися ніхто з мандрівників не планує, адже попереду ще півсвіту і каскади нових вражень.

Джерело: 24 канал

В Україні змінили правила оформлення одноразової грошової допомоги: Що потрібно знати заявникам

вівторок, 21 березень 2023, 9:25

В Україні спростили процес подання заяв на призначення одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців. Про це повідомили у Мінветеранів, передають Патріоти України. Зазначається, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до п...

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...