Ганьба скреп: У мережу потрапило відео краху російської ракети "Союз"

"Роскосмос" оприлюднив відео аварії ракети-носія "Союзу-ФГ", яка трапилася 11 жовтня. Кадри зняли камери, встановлені на ракеті. Відео опубліковано на YouTube. Ролик триває лише півтори хвилини, повідомляють Патріоти України.

"Союз" повинен був вивести на орбіту пілотований корабель "Союз МС-10". "Пуск завершився аварією РН через нештатне відділення одного із бічних блоків (блок "Д"), який вдарив носовою частиною центральний блок (блок "А") у районі бака пального, що призвело до його розгерметизації і, як наслідок, до втрати стабілізації ракети космічного призначення", — повідомили у "Роскосмосі".

Причиною аварії вказане невідкриття кришки сопла відведення бака окислювача блоку "Д" через деформацію штока датчика контакту поділу (вигин на 6˚45'), допущену під час складання "пакета" на космодромі Байконур.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...