
Кремлівські пропагандисти заявили, що без транзиту російського газу Україна нібито буде приречена на голод і животіння, повідомляють Патріоти України.
Крім того, рупори путінського режиму поставили під сумнів лідерство України у сфері розробки IT-продуктів. Їдкі висловлювання із цього приводу вони озвучили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".
"Ну, в рамках розвитку ІТ-технологій не продовжуйте ви з нами контракт на транзит газу. Труба іржава, Росія — агресор, відмовтеся від співпраці з Росією. Розвивайте свої ІТ-технології. Подивимося, що ви їстимете", — їдко висловилася скандальна ведуча Ольга Скабеєва.
Пропагандист Євген Попов підхопив її тезу і продовжив ще одним недоречним жартом, який натякає на економічну неспроможність України без зв'язків із Росією. "Газ ІР-телефонією зможете поставляти в Європу?" — посміхнувся він.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...