"Газ ІР-телефонией сможете поставлять в Европу?": На росТБ влаштували істерику через Україну і пригрозили голодом (відео)

Кремлівські пропагандисти заявили, що без транзиту російського газу Україна нібито буде приречена на голод і животіння, повідомляють Патріоти України.

Крім того, рупори путінського режиму поставили під сумнів лідерство України у сфері розробки IT-продуктів. Їдкі висловлювання із цього приводу вони озвучили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ну, в рамках розвитку ІТ-технологій не продовжуйте ви з нами контракт на транзит газу. Труба іржава, Росія — агресор, відмовтеся від співпраці з Росією. Розвивайте свої ІТ-технології. Подивимося, що ви їстимете", — їдко висловилася скандальна ведуча Ольга Скабеєва.

Пропагандист Євген Попов підхопив її тезу і продовжив ще одним недоречним жартом, який натякає на економічну неспроможність України без зв'язків із Росією. "Газ ІР-телефонією зможете поставляти в Європу?" — посміхнувся він.

"Скоро будем тебя кончать": Сергій Стерненко розповів про замахи на себе у подробицях (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 20:34

Йому – лише 24, а він уже встиг взяти активну участь у Революції Гідності, очолити одеський обласний осередок Правого сектора, започаткувати "Народну люстрацію" і стати кісткою в горлі мера Одеси Геннадія Труханова. У великому інтерв’ю громадський акти...

"Эти страшные хахлы", або Всеукраїнська солідарність: Зірковий російський футболіст розповів, як в Донецьку і Києві його московський "Спартак" закидали цеглою

середа, 23 жовтень 2019, 20:21

Московські клуби в цілому не любили на "одній шостій частині суходолу". Однак найбільш емоційний спротив у часи СРСР вони зустрічали саме в Україні. Колишній нападник "Спартака" Валерій Шмаров розповів про протистояння "червоно-білих" з українськими кл...