"Газ ІР-телефонией сможете поставлять в Европу?": На росТБ влаштували істерику через Україну і пригрозили голодом (відео)

Кремлівські пропагандисти заявили, що без транзиту російського газу Україна нібито буде приречена на голод і животіння, повідомляють Патріоти України.

Крім того, рупори путінського режиму поставили під сумнів лідерство України у сфері розробки IT-продуктів. Їдкі висловлювання із цього приводу вони озвучили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ну, в рамках розвитку ІТ-технологій не продовжуйте ви з нами контракт на транзит газу. Труба іржава, Росія — агресор, відмовтеся від співпраці з Росією. Розвивайте свої ІТ-технології. Подивимося, що ви їстимете", — їдко висловилася скандальна ведуча Ольга Скабеєва.

Пропагандист Євген Попов підхопив її тезу і продовжив ще одним недоречним жартом, який натякає на економічну неспроможність України без зв'язків із Росією. "Газ ІР-телефонією зможете поставляти в Європу?" — посміхнувся він.

"Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 28 травень 2020, 8:32

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Вознесіння Господнє-2020: Що категорично не можна робити та як святкувати

четвер, 28 травень 2020, 8:24

Одне з головних християнських свят, Вознесіння Господнє, відзначається на 40-й день після Великодня. У 2020 році воно випадає на четвер, 28 травня, передають Патріоти України. Цього дня згадують, як, згідно з Євангелієм, Ісус Христос вознісся на небо з...