Ось що сказала після фінального виступу лідер української команди фехтувальниць Ольга Харлан, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Головне в сьогоднішньому фінальному матчі було налаштуватися на першу зустріч, не думати про те, які це важливі змагання, а просто фехтувати, показувати результат. Це було найскладніше. Головне, що у нас є медаль. Головне - ми команда, ми дуже старалися. Припускали чимало помилок і не все сьогодні зробили, що планували, але дуже хотіли! " - підсумувала результати 26-річна миколаївчанка в бліц-інтерв'ю прес-службі Національного олімпійського комітету.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...