
На Русанівському озері в Києві стався масовий мор риби. На берег викинуло понад 200 мертвих туш товстолобика і коропа, які почали гнити і смердіти, повідомляють Патріоти України.
"Зараз йдуть замори в невеликих водоймах, маловодний рік, малий снігозапас, знижений рівень грунтових вод. Якщо їх недостатньо, концентрація хімічних елементів може бути підвищена, недостатньо кисню у воді", - прокоментував ситуацію начальник відділу охорони навколишнього середовища КП "Плесо" Костянтин Мовчан.
Прибулі на місце екологи взяли на експертизу проби води, щоб встановити точну причину загибелі. При цьому активісти вважають, що до загибелі риби можуть бути причетні будівельники, які поруч зводять міст.
"Мені 40 років, за своє життя я таке спостерігаю вперше, кажуть, задуха, риба задихнулася. За більш сильних морозів і більш товстого льоду такого ніколи не було. Вони зі своїми цементними добавками, хімія, бетон - це все потрапило в котлован, і вони звідти відкачують воду, звідки стільки дохлої риби", - сказав місцевий житель Станіслав Яблонський.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...