Гниє і смердить: У Києві сталася серйозна екокатастрофа (відео)

На Русанівському озері в Києві стався масовий мор риби. На берег викинуло понад 200 мертвих туш товстолобика і коропа, які почали гнити і смердіти, повідомляють Патріоти України.

"Зараз йдуть замори в невеликих водоймах, маловодний рік, малий снігозапас, знижений рівень грунтових вод. Якщо їх недостатньо, концентрація хімічних елементів може бути підвищена, недостатньо кисню у воді", - прокоментував ситуацію начальник відділу охорони навколишнього середовища КП "Плесо" Костянтин Мовчан.

Прибулі на місце екологи взяли на експертизу проби води, щоб встановити точну причину загибелі. При цьому активісти вважають, що до загибелі риби можуть бути причетні будівельники, які поруч зводять міст.

"Мені 40 років, за своє життя я таке спостерігаю вперше, кажуть, задуха, риба задихнулася. За більш сильних морозів і більш товстого льоду такого ніколи не було. Вони зі своїми цементними добавками, хімія, бетон - це все потрапило в котлован, і вони звідти відкачують воду, звідки стільки дохлої риби", - сказав місцевий житель Станіслав Яблонський.

Джерело: ТСН.ua

"Прокинься, мамо, я голодний!": Як кіт кумедно розбудив господиню за допомогою "ранкового душу" (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:32

Кіт вирішив по особливому розбудити господиню. Відповідне відео методу чотирилапого – дівчина опублікувала у соціальних мережах, передають Патріоти України. Згідно з роликом, чотирилапий зовсім не хотів спати, а активно поводився на поличці поруч з ліж...

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...