Голова Гельсінської групи: Померла відома правозахисниця, яка цілувала руки Путіну

За словами голови Ради з прав людини при президенті Михайла Федотова, Людмила Алексєєва до останнього працювала і ще напередодні давала доручення своїй помічниці.

Людмила Алексєєва. Фото: Медуза.

У Москві померла правозахисниця, голова Московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України.

Алексєєва померла у віці 91 року в московській лікарні № 15. За словами голови Ради з прав людини при президенті Михайла Федотова, вона до останнього працювала і ще напередодні давала доручення своїй помічниці.

Нагадаємо, під час візиту Путіна до Алексєєвої з нагоди її дня народження правозахисника поцілувала руки російського президента.

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...