Головне, що гроші на війну є: Мережу шокувало, як виживають російські пенсіонери (фото, відео)

У російському Красноярську пенсіонери шикуються в черги на ринку за простроченими продуктами, повідомляють Патріоти України.

"Це ринок в Красноярську. Активна щоденна торгівля простроченням. "У війну щурів їли і нічого. Ось так Ленінград і вижив - на щурах, кішок і собак. Подумайте, що може бути війна", - слова працівниці торгової точки. А в іншому у нас процвітання, звичайно", - написав Проф. Преображенський під відео в Twitter.

Пенсіонери змушені купувати прострочені продукти, тому що в магазинах ціни набагато вище. Цим вони також годують дітей. За словами продавщиці, до неї приходять постійні покупці.

"Нічого мене тут не бентежить, давно вже беру. Бентежить в магазині, деруть без усякої міри". "Я вважаю, що це єдина можливість прогодувати себе, тому що я на інвалідності. Якщо я щось можу дозволити м'ясного, я обов'язково поїду на КрасТЕЦ", - кажуть місцеві жителі.

Як зазначає "Рідус", прострочений йогурт в цій точці можна купити за 10 рублів (4.30 гривень). У таку ж ціну йде молоко, що беруть в основному на тісто. А кілограм сосисок коштує 70 рублів (близько 30 гривень).

За словами співробітниці торговельної точки, у неї є всі документи, а така торгівля є абсолютно легальною. "Нас таких дуже багато. Ми не справляємося з цим життям", - розповіла пенсіонерка.

У коментарях користувачі відзначили, що такі ринки є й в інших російських містах. Наприклад, в Хабаровську кілька подібних точок мають популярність.

"У нас в Хабаровську таких міні ринків кілька, менти їх періодично ганяють, але поки марно", "У Челябінську така ж торгівля процвітає", "У Магніті продукти ще гірше. Тільки там термін придатності виправлений", - розповіли росіяни.

"На смітнику безкоштовно можна взяти, якщо покараулити! Знаючі люди підкажуть! Де, коли, у скільки", "А ще супермаркети викидають уцінку. Часто уцінка така, що її вже просто викидати треба", "Ну, не щурів ж вони продають. А до речі, де вони беруть прострочення, воно ж повинно бути ліквідованим", - написали в мережі.

"Ми є те що ми їмо". Я зрозумів, чому мокшане за совок. Вони і є "прострочення", "Який жах! Дітей простроченням! Всім же відомо, що відразу після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності в продуктах заводяться страшні прострочив, які боляче кусаються", - додали користувачі.


Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...

"Ніколи ще відчувала такої люті та гніву": Титулована українська спортсменка розповіла, що зробила б при зустрічі з росіянами

п’ятниця, 30 вересень 2022, 21:29

Титулована українська спортсменка, що виступає в синхронному плаванні, Марта Федіна поділилася думками щодо відсторонення росіян. Вона наголосила, що за представниками ворожих країн ніхто не сумує у світовому спорті, передають Патріоти України. За слов...