Головне, що гроші на війну є: Мережу шокувало, як виживають російські пенсіонери (фото, відео)

У російському Красноярську пенсіонери шикуються в черги на ринку за простроченими продуктами, повідомляють Патріоти України.

"Це ринок в Красноярську. Активна щоденна торгівля простроченням. "У війну щурів їли і нічого. Ось так Ленінград і вижив - на щурах, кішок і собак. Подумайте, що може бути війна", - слова працівниці торгової точки. А в іншому у нас процвітання, звичайно", - написав Проф. Преображенський під відео в Twitter.

Пенсіонери змушені купувати прострочені продукти, тому що в магазинах ціни набагато вище. Цим вони також годують дітей. За словами продавщиці, до неї приходять постійні покупці.

"Нічого мене тут не бентежить, давно вже беру. Бентежить в магазині, деруть без усякої міри". "Я вважаю, що це єдина можливість прогодувати себе, тому що я на інвалідності. Якщо я щось можу дозволити м'ясного, я обов'язково поїду на КрасТЕЦ", - кажуть місцеві жителі.

Як зазначає "Рідус", прострочений йогурт в цій точці можна купити за 10 рублів (4.30 гривень). У таку ж ціну йде молоко, що беруть в основному на тісто. А кілограм сосисок коштує 70 рублів (близько 30 гривень).

За словами співробітниці торговельної точки, у неї є всі документи, а така торгівля є абсолютно легальною. "Нас таких дуже багато. Ми не справляємося з цим життям", - розповіла пенсіонерка.

У коментарях користувачі відзначили, що такі ринки є й в інших російських містах. Наприклад, в Хабаровську кілька подібних точок мають популярність.

"У нас в Хабаровську таких міні ринків кілька, менти їх періодично ганяють, але поки марно", "У Челябінську така ж торгівля процвітає", "У Магніті продукти ще гірше. Тільки там термін придатності виправлений", - розповіли росіяни.

"На смітнику безкоштовно можна взяти, якщо покараулити! Знаючі люди підкажуть! Де, коли, у скільки", "А ще супермаркети викидають уцінку. Часто уцінка така, що її вже просто викидати треба", "Ну, не щурів ж вони продають. А до речі, де вони беруть прострочення, воно ж повинно бути ліквідованим", - написали в мережі.

"Ми є те що ми їмо". Я зрозумів, чому мокшане за совок. Вони і є "прострочення", "Який жах! Дітей простроченням! Всім же відомо, що відразу після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності в продуктах заводяться страшні прострочив, які боляче кусаються", - додали користувачі.


"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...