Українські військові влучним ударом знищили склад боєприпасів бойовиків. Феєричне відео знищення показав у мережі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.
"У результаті влучного пострілу був знищений склад боєприпасів російських окупантів, який феєрично горів майже добу", – прокоментував він. За даними розвідки, у результаті двоє терористів загинули, ще троє отримали поранення.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...