"Горжусь тем, что я - русский!": Екс-коп із Харкова прийняв російське громадянство (фото)

Денис Кучеренко проходить у справі про перевищення службових повноважень. Правда, ще до винесення вироку він опинився у Росії.​​
Денис Кучеренко. Фото: соцмережі.

Колишній харківський патрульний Денис Кучеренко прийняв російське громадянство. Раніше він служив у 2-му батальйоні Харкова. Отриманням російського паспорта похвалився в Instagram, передають Патріоти України.

"Спасибі всім, хто в скрутну хвилину мені допоміг, спасибі всім, хто хоч якось причетний до отримання цього паспорта... Спасибі МВС РФ, спасибі ФСБ РФ, спасибі всім службам і спецслужбам. Спасибі В. В. Путіну, спасибі, Росіє!" — написав Кучеренко.

Ті, хто знав Кучеренка, розповідають, що коп попався на розбиранні чужого автомобіля. "Була історія, що троє патрульних викрали, розібрали і продали по частинах автомобіль. Також вони вимагали гроші у власника авто. Так ось серед них був і Кучеренко", — розповів нам один із патрульних.

Денис Кучеренко проходить у справі про перевищення службових повноважень. Правда, ще до винесення вироку він опинився у Росії.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...