Градус занижувати можна: Вчені розвінчали популярний міф про похмілля

Німецькі вчені провели експеримент і розбили один з найвідоміших у народі міфів.

У народі існує думка, що при розпиванні алкогольних напоїв ні в якому разі не можна знижувати градус, а краще – взагалі не змішувати різні види спиртного, повідомляють Патріоти України. Проте, вчені розвінчали цей міф. Вони наголосили, що похмілля все одно настане, якщо у великих дозах вживати алкоголь, і не важливо чи він буде одного виду, чи різних.

Німецькі вчені вирішили дослідити, як на похмілля впливає те, що пиво нібито краще запивати вином, передає Daily Telegraph.

Дослідники провели цікавий експеримент. Вони попросили одну групу добровольців випити майже півтора літри пива, а потім чотири великі келихи вина. У цей же час друга група пила таку ж кількість алкоголю, тільки у зворотному порядку – спочатку вино, а тоді пиво.

Через тиждень двом групам запропонували змінити черговість споживання алкогольних напоїв.

Учасники експерименту самі визначали тяжкість свого похмілля.

Як виявилося, послідовність, в якому люди змішували пиво з вином, ніяк не впливає на силу похмілля. Воно все одно настане, навіть якщо особи будуть пити тільки один алкогольний напій у великих кількостях.

Дослідники також дійшли ще одного цікавого висновку – тяжкість похмілля не залежить ні від віку, ні від маси тіла, ні від досвіду вживання алкоголю.

Почав ще у 15: Стало відомо про звірячий злочин підозрюваного в катастрофі MH17

середа, 26 червень 2019, 11:58

Леонід Харченко вже у підлітковому віці був засуджений за групове згвалтування. Леоніда Харченка на прізвисько Кріт, якого Bellingcat вважає одним з головних підозрюваних в катастрофі Boeing 777 рейсу MH17 на Донбасі, засудили за групове згвалтування. ...

"Нові обличчя" мовчать: Українців розгнівала рекомунізація проспектів Бандери і Шухевича

середа, 26 червень 2019, 11:45

Хтось називає це реваншем проросійських сил, хтось нарікає на нереформованість української судової системи. Українці обурені рішенням Окружного адмінсуду Києва, який повернув проспектам Степана Бандери і Романа Шухевича радянські назви - Московський і ...