Градус занижувати можна: Вчені розвінчали популярний міф про похмілля

Німецькі вчені провели експеримент і розбили один з найвідоміших у народі міфів.

У народі існує думка, що при розпиванні алкогольних напоїв ні в якому разі не можна знижувати градус, а краще – взагалі не змішувати різні види спиртного, повідомляють Патріоти України. Проте, вчені розвінчали цей міф. Вони наголосили, що похмілля все одно настане, якщо у великих дозах вживати алкоголь, і не важливо чи він буде одного виду, чи різних.

Німецькі вчені вирішили дослідити, як на похмілля впливає те, що пиво нібито краще запивати вином, передає Daily Telegraph.

Дослідники провели цікавий експеримент. Вони попросили одну групу добровольців випити майже півтора літри пива, а потім чотири великі келихи вина. У цей же час друга група пила таку ж кількість алкоголю, тільки у зворотному порядку – спочатку вино, а тоді пиво.

Через тиждень двом групам запропонували змінити черговість споживання алкогольних напоїв.

Учасники експерименту самі визначали тяжкість свого похмілля.

Як виявилося, послідовність, в якому люди змішували пиво з вином, ніяк не впливає на силу похмілля. Воно все одно настане, навіть якщо особи будуть пити тільки один алкогольний напій у великих кількостях.

Дослідники також дійшли ще одного цікавого висновку – тяжкість похмілля не залежить ні від віку, ні від маси тіла, ні від досвіду вживання алкоголю.

Краса неймовірна! - 16 величних рослин з усього світу, якими хочеться помилуватись наживо (фото)

середа, 18 вересень 2019, 8:50

Рослини оточують нас повсюди: вздовж дороги, біля дому, у парках та скверах… Але чи завжди ми помічаємо їхню красу? Видання Bored Panda пропонує помилуватися 16 неймовірними деревоподібними рослинами, які хочеться не лише роздивитися на фото, але й пом...

Загинуть десятки мільйонів людей! Вчені показали на відео, як буде виглядати глобальна ядерна війна

середа, 18 вересень 2019, 8:44

Вчені змоделювали наслідки "обмеженого" ядерного конфлікту між Росією і НАТО і прийшли до висновку, що навіть "локальне" використання ядерної зброї призведе до загибелі майже 100 мільйонів осіб. Про це повідомляє Naked Science, передають Патріоти Украї...