Градус занижувати можна: Вчені розвінчали популярний міф про похмілля

Німецькі вчені провели експеримент і розбили один з найвідоміших у народі міфів.

У народі існує думка, що при розпиванні алкогольних напоїв ні в якому разі не можна знижувати градус, а краще – взагалі не змішувати різні види спиртного, повідомляють Патріоти України. Проте, вчені розвінчали цей міф. Вони наголосили, що похмілля все одно настане, якщо у великих дозах вживати алкоголь, і не важливо чи він буде одного виду, чи різних.

Німецькі вчені вирішили дослідити, як на похмілля впливає те, що пиво нібито краще запивати вином, передає Daily Telegraph.

Дослідники провели цікавий експеримент. Вони попросили одну групу добровольців випити майже півтора літри пива, а потім чотири великі келихи вина. У цей же час друга група пила таку ж кількість алкоголю, тільки у зворотному порядку – спочатку вино, а тоді пиво.

Через тиждень двом групам запропонували змінити черговість споживання алкогольних напоїв.

Учасники експерименту самі визначали тяжкість свого похмілля.

Як виявилося, послідовність, в якому люди змішували пиво з вином, ніяк не впливає на силу похмілля. Воно все одно настане, навіть якщо особи будуть пити тільки один алкогольний напій у великих кількостях.

Дослідники також дійшли ще одного цікавого висновку – тяжкість похмілля не залежить ні від віку, ні від маси тіла, ні від досвіду вживання алкоголю.

НЛО існують: У NASA вперше визнали, що деякі об'єкти та явища можуть мати позаземне походження

вівторок, 6 червень 2023, 0:05

Рівно рік тому, у червні 2022 року, американська космічна агенція НАСА створила нову спеціальну групу, якій було доручено займатися дослідженням невідомих аномальних об'єктів чи явищ, передають Патріоти України. Раніше їх називали непізнаними літаючим...

"Хочу вибачитися перед усіма": Колишній нападник збірної України зробив зізнання про переїзд до Росії

понеділок, 5 червень 2023, 22:52

Колишній нападник збірної України Євген Селезньов назвав помилкою свій перехід до російської "Кубані" взимку 2016 року. Фіналіст Ліги Європи-2015 та учасник Євро-2016, який провів у країні-агресорці лише кілька місяців, додав, що не мав права пояснюват...