Громадянський протест: Глядачі зіпсували квитки, дізнавшись, що задіяні у виставі актори підтримали окупацію Криму

Люди обурені тим, що таку ситуацію ніхто не контролює.

Скріншот

Дізнавшись про те, що актори, задіяні у комедії "Джекпот с доставкой на дом", підтримали анексію Криму, двоє глядачок відмовилися йти на концерт і порвали квитки. Про це на власній сторінці у Facebook написав Сергій Салій, передають Патріоти України.

"Керівники Жовтневого палацу October Palace настільки суки, що як тільки до них приїжджають рашисти, вони загадково переміщуються в дореволюційні часи на вул. Інститутську. Зараз вулиця ця називається Алея Героїв Небесної сотні.

P. S. Ці квитки розірвані, тому що дві красиві дівчини відмовились іти на виставу дізнавшись, що актори підтримали окупацію Криму".

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...