Христина Лесюк з Луцька, яка живе та працює у Китаї, розповіла, чим особливі китайські гроші.
"Юань поділяється на 10 дзяо (мао), які в свою чергу діляться на 10 фенів. Тобто 1 юань=100 фенів або ж 1 юань=10 дзяо. В обігу на даний момент є купюри серії 2005 року випуску номіналами 100,50,20,10,5,1 юань та 5, 1 мао, а також монети 1 юань та 5, 1 мао. Джерела стверджують, що фені є в обігу, але я їх бачила лише в китайців як сувеніри", - написала дівчина на своїй сторінці у Facebook.
Цікавими та символічними є малюнки на китайських грошах. Наприклад, на лицевій стороні банкнот (крім мао і фенів) зображений Мао Цзедун - китайський політичний діяч 20 століття, засновник сучасної китайської держави, обов'язково з якоюсь рослиною, а на звороті зображена природа чи архітектура Китаю.
"Юань поділяється на 10 дзяо (мао), які в свою чергу діляться на 10 фенів.
Тобто 1 юань=100 фенів або ж 1 юань=10 дзяо.
В обігу на даний момент є купюри серії 2005 року випуску номіналами 100,50,20,10,5,1 юань та 5, 1 мао, а також монети 1 юань та 5, 1 мао. Джерела стверджують, що фені є в обігу, але я їх бачила лише в китайців як сувеніри.
На лицевій стороні банкнот (крім мао і фенів) зображений Мао Цзедун - китайський політичний діяч 20 століття, засновник сучасної китайської держави.
Військовослужбовець 3 Інтернаціонального легіону оборони України з позивним Silver Dog усім своїм виглядом випромінює незворушну силу і нестримну потужність. . «Для мене Легіон — це ніколи не здаватися!», — каже Silver Dog. . З першого погляду чоловік...
Повномасштабний напад Росії на Україну змусив багатьох людей виїхати за кордон. Країну залишали кваліфіковані працівники, серед яких й IT-спеціалісти, передають Патріоти України. Через три роки з моменту початку війни айтівці, які вимушено поїхали в ін...