Гроші вирішують все? Батько водія Hummer уже почав "відмазувати" сина від вбивства школярки на переході в Києві

Водій Hummer Кирило Островський, який збив дівчинку на пішохідному переході в Києві, намагався загальмувати, щоб не допустити наїзду, і не збирався тікати з місця ДТП. Про це заявив батько затриманого Олег Островський, повідомляють Патріоти України.

Він також впевнений, що син не їхав на червоний - допускає, що аварія сталася в момент зміни сигналу світлофора, а дитина різко вибігла на дорогу.

"Він їхав в другому ряду, але біля пішохідного переходу стояла машина велика - джип якийсь або мікроавтобус - він вже не пам'ятає. І раптом різко під колеса вискочила дівчинка, а за нею мама відразу. Ясна річ, він спробував загальмувати, але у нього не вийшло", - пояснив він.

За словами батька, Островський-молодший так і не зрозумів чому йому не вдалося загальмувати. "Але чи не спрацювали гальма, або вони спрацювали юзом, але я не знаю точно це - мої припущення. Неможливо було зреагувати швидко, коли через автобуса або машини вибігає маленька дитина під колеса прямо", - сказав Олег Островський.

Також чоловік стверджує, що Кирило не перебував під впливом алкоголю або інших засобів. За його словами, це вже підтверджено експертизами. Крім того, за словами Островського-старшого, його син не збирався тікати з місця аварії.

"Зняти номера - це імпульс був, самозбереження. А потім він повернувся і намагався допомагати, всім допомагати - і швидку викликати, і дівчинці допомагати. Просто машину там не було де поставити, припаркувати - він трохи нижче її поставив", - заявив він. Сім'я водія має намір "шукати правду" і довести, що Кирило здійснив наїзд не зі своєї вини.

Джерело: ТСН.ua

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...