Гризун з вишуканим відчуттям естетики привітав свою даму з 8 Березня? Щур під покровом ночі поцупив діаманти з ювелірного магазину (відео)

Спочатку власник запідозрив у нечистоплотності своїх працівників. На щастя камера відеоспостереження розставила всі крапки над «і».

В Індії власник ювелірного магазину заявив про зникнення двох прикрас з діамантами - після перегляду запису з камер спостереження, виявилося, що коштовності стягнув щур, зазначають Патріоти України.

Після зникнення двох діамантових прикрас власник магазину подумав, що їх вкрав один з його співробітників. Однак камери спостереження зафіксували, що злодій - щур, який пробрався в магазин через стелю.

За словами потерпілого, щур забіг назад в стелю після того, як забрав уподобані коштовності. З тих пір люди їх не бачили.

Хіти тижня. "Кравчук не был готов. Кучма: два президента в одном флаконе. Ющенко - неистребимый нарцисс": "Український Бжезинський" написав потужні мемуари про "коридори влади"

середа, 20 березень 2019, 18:00

Володимир Горбулін - один з найсильніших аналітиків України. Він упевнений: найболючіша проблема сучасної України - професійна деградація і дрімучий непрофесіоналізм. В тій чи іншій ролі Горбулін стикався з кожним з п'яти українських президентів, за Ку...

Права можна не показувати? В Україні зробили важливе уточнення для водіїв

середа, 20 березень 2019, 17:29

В Україні поліцейський не має права вимагати від водія документи на право керування авто, якщо у нього немає доказів правопорушення. Про це йдеться на сторінці "Дорожній адвокат" у Facebook з посиланням на висновок Верховного суду, повідомляють Патріот...