Гризун з вишуканим відчуттям естетики привітав свою даму з 8 Березня? Щур під покровом ночі поцупив діаманти з ювелірного магазину (відео)

Спочатку власник запідозрив у нечистоплотності своїх працівників. На щастя камера відеоспостереження розставила всі крапки над «і».

В Індії власник ювелірного магазину заявив про зникнення двох прикрас з діамантами - після перегляду запису з камер спостереження, виявилося, що коштовності стягнув щур, зазначають Патріоти України.

Після зникнення двох діамантових прикрас власник магазину подумав, що їх вкрав один з його співробітників. Однак камери спостереження зафіксували, що злодій - щур, який пробрався в магазин через стелю.

За словами потерпілого, щур забіг назад в стелю після того, як забрав уподобані коштовності. З тих пір люди їх не бачили.

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...

Українська модель Хлистун поскаржилася на провокації журналістки із Росії

неділя, 29 січень 2023, 13:14

Українська модель Даша Хлистун розповіла, як російська журналістка намагалася поговорити з нею у Франції, де зараз проходить Тиждень моди. За її словами, дівчина знала, що вона з України і, ймовірно, намагалася за її рахунок підняти активність на своєм...