Гризун з вишуканим відчуттям естетики привітав свою даму з 8 Березня? Щур під покровом ночі поцупив діаманти з ювелірного магазину (відео)

Спочатку власник запідозрив у нечистоплотності своїх працівників. На щастя камера відеоспостереження розставила всі крапки над «і».

В Індії власник ювелірного магазину заявив про зникнення двох прикрас з діамантами - після перегляду запису з камер спостереження, виявилося, що коштовності стягнув щур, зазначають Патріоти України.

Після зникнення двох діамантових прикрас власник магазину подумав, що їх вкрав один з його співробітників. Однак камери спостереження зафіксували, що злодій - щур, який пробрався в магазин через стелю.

За словами потерпілого, щур забіг назад в стелю після того, як забрав уподобані коштовності. З тих пір люди їх не бачили.

Директор вже звільнилась: У РФ випускники влаштували БДСМ-флешмоб на порозі школи (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 13:15

У Владивостоці останній дзвоник пройшов дуже нетрадиційно. В школі №74 Владивостока (Росія) учні 11 класу влаштували БДСМ-флешмоб за день до останньої лінійки, передають Патріоти України. Після уроків школярі зібралися біля ганку школи і чекали на вист...

Бережіться! Бекон назвали смертельно небезпечним

п’ятниця, 24 травень 2019, 12:50

Через новий оздоровчий сніданок Національна служба охорони здоров'я (НСОЗ) Англії може виключити з меню улюблені страви пацієнтів, включаючи ковбаси і пюре, повідомляють Патріоти України. На лікування раку, хвороб серця і діабету 2 типу НСОЗ Англії вит...