Гучна справа викрадення людьми у поліцейській формі дівчат у Києві: Нацполіція дала роз'яснення

Викрадення дівчат біля метро в Києві виявилося несправжнім

Столичні правоохоронці спростували інформацію про викрадення невідомими двох дівчат в районі метро "Осокорки". Насправді дівчат ніхто не викрадав, це лише здалося їх подрузі, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба Нацполіції.

"Викрадення" дівчат в Києві: троє подруг цілу ніч проводили час в копанні з хлопцями. Потім дві з них виїхали розважатися, забувши про третю. Вона і повідомила про, як їй здалося, викрадення", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці наголосили, що "ніхто нікого не викрадав, з усіма учасниками події все добре, претензій ніхто ні до кого не має".

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...