Гучний скандал в оборонці: НАБУ затримало топ-чиновників

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура України затримали чинного і колишнього директорів ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", яке входить до складу "Укроборонпрому", за підозрою в розтраті 2,2 млн грн. Про це заявляє прес-служба НАБУ, повідомляють Патріоти України.

Затримання відбулося в понеділок, 4 березня. "Також затримані ще троє колишніх посадових осіб держпідприємства", – сказано в повідомленні. Всі подробиці в бюро пообіцяли розкрити згодом. Відзначимо, що "Спецтехноекспорт" – державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство, засноване урядом України в 1998 році. Основна сфера його діяльності – експортно-імпортні відносини на світовому ринку продукції та послуг військового і подвійного призначення.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...