"ГУЛАГ скоро откроют": У мережі показали сліди від тортур, яким піддають у Росії затриманих (фото)

Після хвилі подібних репресій, багато росіян вже почали боятися висловлювати свою думку в Інтернеті або навіть репостити "сумнівні" матеріали.

Росіян скоро знову будуть розстрілювати? Архівне фото.

Затриманого за розміщення пісень в соціальній мережі "Вконтакте" росіянина Максима Шульгіна на допитах прикладали до розжареної печі. Про це свідчать фото, опубліковані на Twitter сторінці "Ядерный потанцевал", передають Патріоти України.

"Нашого підзахисного по 282 з Томська Максима Шульгіна затримали, відвезли на допит 29 квітня і там доклали до грубки. Так це все виглядає зараз. У серпні. Людина в ВК пісеньки постила", - пише автор поста.

Зазначимо, 282 стаття КК РФ передбачає покарання за "Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності". Після хвилі подібних репресій, багато росіян вже почали боятися висловлювати свою думку в Інтернеті або навіть репостити "сумнівні" матеріали.

"Побачила дотепний твіт, хотіла ретвитнути, задумалась... небезпечно начебто... а може і ні... І соромно стало за свій промайнувший страх. Чудовисько, що з нами робиш? Хоча йому не до нас, на весіллях танцює", - написала одна з користувачок Twitter.

"Була морально вбита": На Сумщині мати поховала сина-військового і померла сама

четвер, 18 квітень 2024, 17:22

У селі Манухівка Новослобідської громади на Сумщині одразу після похорону сина, який загинув захищаючи Україну, померла його мати. У жінки не витримало серце. Про це пише "Суспільне", передають Патріоти України. 25-річний Владислав був уродженцем села ...

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...