Таке теж буває: Монахиня інсценувала смерть, щоб зайнятись розпустою

В архівах Університету Йорка дослідники знайшли історію про черницю, яка у XIV столітті інсценувала смерть за допомогою манекену. Таким чином черниця хотіла втекти з монастиря і, як заявив архієпископ, "піти шляхом тілесної хіті", повідомляють Патріоти України.

Замітку про черницю знйшли на полях одного з 16 томів реєстру, який розповідав про справи архієпископів Йоркських з 1304 по 1405 роки.

"Попередити Джоан з Лідса, яка нещодавно була черницею монастиря святого Климента в Йорку, щоб вона повернулася в свій дім", - написав у 1318 році архієпископ Вільям Мелтон.

Мелтон писав окружному вікарію міста Беверлі, що ширяться чутки про прибуття бенедиктинської черниці Джоан. "Вона нахабно відкинула пристойності релігії і скромність, притаманну її статі і зі злим умислом симулювала хворобу, інсценувала власну смерть, не піклуючись про здоров'я своєї душі, за допомогою численних помічниць і лиходійок, створила ляльку, що імітує її тіло", - йдеться в його листі.

Пізніше ляльку поховали замість Джоан, а сама черниця покинула монастир. "Джоан пішла по шляху тілесної хіті, далеко від бідності і послуху. Вона порушила свої клятви і відкинула чернече вбрання. Тепер вона наражає на небезпеку свою душу і накликає ганьбу на весь орден", - додав Мелтон.

"Досить багато випадків, коли ченці і черниці покидали свої релігійні будинки. Ми не завжди знаємо всі деталі і те, чим все закінчилося", - розповіла керівник проекту Сара Ріс Джонс.

За її словами, подібне траплялося тоді, коли чоловіки і жінки не хотіли дотримуватися целібату і хотіли одружитися. "Багато хто з них був відправлений в монастирі в підлітковому віці і не всі приймали релігійне життя", - підкреслила вона.

З архіву ПУ. Директор вже звільнилась: У РФ випускники влаштували БДСМ-флешмоб на порозі школи (відео)

неділя, 12 липень 2020, 16:00

У Владивостоці останній дзвоник-2019 пройшов дуже нетрадиційно. В школі №74 Владивостока (Росія) учні 11 класу влаштували БДСМ-флешмоб за день до останньої лінійки, передають Патріоти України. Після уроків школярі зібралися біля ганку школи і чекали на...

Пінгвіни-монстри: Вчені показали, хто населяв 40 млн років тому територію США

неділя, 12 липень 2020, 15:58

Хоча плотоптеріди виглядали дуже схожими на гігантських пінгвінів, глибокий аналіз показав, що вони насправді більш тісно пов'язані з сучасними олушами і бакланами. Величезні "пінгвіни-монстри", які, жили в Новій Зеландії 62 мільйони років тому, мали д...