
Українець Олександр Усик заявив, якщо б він став міністром молоді та спорту України, то у першу чергу заборонив усі непрозорі платежі, повідомляють Патріоти України.
"Якщо мене завтра призначать міністром, то першим рішенням я б заборонив будь-які платежі, які проводяться. Зробив би систему, яка була б відкрита. Щоб до останньої копійки було видно, на що все витрачається, для чого витрачається, ким витрачається. Тільки тоді можна було б розуміти, що у нас відбувається. Це як система ProZorro, але в спорті. А то зараз дуже багато виділяється грошей на якийсь вид спорту, але вони просто розчиняються, поки доходять до кінцевого адресата", — сказав Усик в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі 112.
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...