
Українець Олександр Усик заявив, якщо б він став міністром молоді та спорту України, то у першу чергу заборонив усі непрозорі платежі, повідомляють Патріоти України.
"Якщо мене завтра призначать міністром, то першим рішенням я б заборонив будь-які платежі, які проводяться. Зробив би систему, яка була б відкрита. Щоб до останньої копійки було видно, на що все витрачається, для чого витрачається, ким витрачається. Тільки тоді можна було б розуміти, що у нас відбувається. Це як система ProZorro, але в спорті. А то зараз дуже багато виділяється грошей на якийсь вид спорту, але вони просто розчиняються, поки доходять до кінцевого адресата", — сказав Усик в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі 112.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...