
Українець Олександр Усик заявив, якщо б він став міністром молоді та спорту України, то у першу чергу заборонив усі непрозорі платежі, повідомляють Патріоти України.
"Якщо мене завтра призначать міністром, то першим рішенням я б заборонив будь-які платежі, які проводяться. Зробив би систему, яка була б відкрита. Щоб до останньої копійки було видно, на що все витрачається, для чого витрачається, ким витрачається. Тільки тоді можна було б розуміти, що у нас відбувається. Це як система ProZorro, але в спорті. А то зараз дуже багато виділяється грошей на якийсь вид спорту, але вони просто розчиняються, поки доходять до кінцевого адресата", — сказав Усик в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі 112.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...