І знову ботулізм: Медики повідомили про чергову жертву в Харкові

Хвороба продовжує косити українців.

Ілюстрація: otravleniya.com

У Харкові з підозрою на ботулізм відвезли в лікарню чоловіка віком 24-х років, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба поліції Харківської області.

За інформацією "копів", хлопець потрапив в обласну клінічну інфекційну лікарню зі скаргами на загальну слабкість, сухість у роті, відчуття нестачі повітря, підвищення температури тіла до 37,7 С.

"Виникнення захворювання хворий пов'язує з вживанням в'яленої риби, яку він придбав в магазині", - розповіли в поліції. У даний момент чоловік знаходиться на обстеженні в медустанові.

Трагедія в Києві: Чоловік раптово помер просто дорогою на роботу

вівторок, 23 червень 2026, 9:58

У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...

ТЦК можуть серйозно "почистити"? У Раді запропонували відправляти придатних на фронт

вівторок, 23 червень 2026, 9:38

Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...