"Я - українка": MARUV зробила важливу заяву про гастролі в РФ і участь у "Євробаченні"

Переможниця Національного відбору на "Євробачення-2019 MARUV" зробила важливу заяву про свої гастролі в РФ. Вона зазначила, що останні 24 години були найемоційнішими в її житті. Співачка заявила, що заради участі в пісенному конкурсі вона готова відмовитися від запланованих гастролей у РФ. Про це MARUV написала на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Я — українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019" незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична — я виступаю від України і ніяк інакше. Готова відмовитися від виступів у Росії. В прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим із 2014 року. Не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати, пов’язані з участю в Міжнародному конкурсі", — сказала Корсун.

Також співачка показала декілька пунктів з договору, який має бути підписаний між нею і НТКУ. "Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в розмірі 2 мільйонів гривень. Негайна передача авторських прав на пісню, які належать світовому лейблу Warner Music. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ", — пише співачка.

За її словами, в разі порушення одного з пунктів вона буде зобов'язана виплатити 2 мільйони гривень штрафу й компенсувати інші збитки. "Натомість від НТКУ я нічого не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні й поготів міжнародної промо підтримки. Навіть візою повинна займатися сама. Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019", — зазначила артистка.

"200 человек, зайдя в закрытый самолет, сев в кресла по шесть человек в ряд без дистанции - дружно маски сняли. Ибо. Бессмертные. Койки заполняются. Мы 8-е в Европе по количеству заболевших", - Давиденко

понеділок, 3 серпень 2020, 11:26

"Впервые за многие месяцы лечу в самолете. На лице маска. В кармане антисептик. Не потому что боюсь или паника - такие правила. Делай, что должен и будь что будет. Но вокруг тотальная профанация", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Пат...

Під Києвом у полі з'явився загадковий силует - фото здивували багатьох

понеділок, 3 серпень 2020, 10:59

На пшеничному полі в Київській області з'явилася гігантська пляшка. Про це повідомляє Telgram-канал "Інсайдер UA", передають Патріоти України. Силует видно з космосу - довжина пляшки становить 202 метра, ширина 57 метрів.