
Українка Марина Гринь (Ектон), яка надавно купила будинок американської фотомоделі Кім Кардашьян у Лос-Анджелесі, вперше дала інтерв'ю, у якому розповіла про свої нові амбіції, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.
Так, у розмові з журналісткою вона в черговий раз спростувала інформацію, що перебуває у шлюбі з співзасновником WhatsApp. За її словами, її чоловік - англієць.
"Зараз він живе в Лондоні, у нього там двоє діток. Дві дівчинки. І дружина, з якою вони в розлученні", - пояснила вона.
Відповідаючи на питання журналістки, чи збирається вона також вдатися до послуг пластичних хірургів, як це зробила екс-власниця її будинку, Марина відповіла: "Ні. Ви що? У мене все натуральне! Я не збираюся нічого робити!".
У США вона працює в області авторського права, інвестує кошти в шифрування персональної інформації, а вільний час присвячує студії звукозапису - там вона здійснює заповітну мрію про пісні, які "повинні стати хітами".
При цьому у неї вже з'явилась ідея зібрати українських зірок у своєму новому будинку, щоб показати американським співакам і продюсерам, що українські можуть не гірше.
"Я хочу надихнути людей в Україні, особливо зараз. Все можливо. Але воно не прийде до вас саме. Доведеться дуже багато працювати", - пояснила вона.
Правда, сама вона повертатися в Україну не збирається. Вона навіть відмовляється від українського громадянства на користь американського.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...