"Я напівпсихопат. Всі почуття - брехня, обман і х*рня": У мережу злили "одкровення" керченського стрільця Рослякова

Керченський стрілок Владислав Росляков, який убив десятки людей під час теракту в коледжі 17 жовтня, вважав себе напівпсихопатом і мріяв "усіх перестріляти". Його зізнання у спільноті в соцмережі "Світ маніяків і вбивць" опублікувало видання "Московський комсомолець", повідомляють Патріоти України.

Послання датоване 25.03.2018 року. Далі наводимо текст одкровення майбутнього вбивці без змін:

"Я прокинувся о 5.15, приготував сніданок і протупив 12 годин для монітора. А у буді я на парах із 9.30 до 16.30. Потім протуплю залишок дня біля компа. Цікаво? Так 362 дні у рік.

Навіщо мені це писати? Таких, як я, ще декілька мільйонів тільки в цій соціальній мережі. Відповім одразу — у мене емпатія нижче плінтуса. Думаю, що я — напівпсихопат.

Мене мало цікавить спілкування із собі подібними. Всі почуття — брехня, обман і х*рня. Їх варто приховувати від самого себе.

А ще, одні придурки навколо, і думки є — їх усіх перестріляти. Але вбивати людей погано. Я висловив лише суб'єктивну думку і не закликаю нікого вбивати".

Пропав старовинний купол з хрестом: Поліція взялася за церковників УПЦ МП, котрі безплатно користувалися заповідним храмом Кременеця і завдали пам'ятці архітектури непоправної шкоди

п’ятниця, 24 березень 2023, 2:00

Правоохоронці Тернопільщини відкрили кримінальне провадження за фактами підробки документів та пошкодження об’єкта культурної спадщини – Миколаївського собору XVI-XVII століття з келіями, яким безоплатно користується релігійна громада «Парафія Святител...

Під Бахмутом в боях з російськими окупантами загинув брат народного депутати України

п’ятниця, 24 березень 2023, 1:00

В боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув брат народного депутата Сергія Євтушка Ігор Євтушок. Він пішов на війну добровольцем. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Рідний брат нашого колеги, друга, побратима Сергія Євтушка...