"Я напівпсихопат. Всі почуття - брехня, обман і х*рня": У мережу злили "одкровення" керченського стрільця Рослякова

Керченський стрілок Владислав Росляков, який убив десятки людей під час теракту в коледжі 17 жовтня, вважав себе напівпсихопатом і мріяв "усіх перестріляти". Його зізнання у спільноті в соцмережі "Світ маніяків і вбивць" опублікувало видання "Московський комсомолець", повідомляють Патріоти України.

Послання датоване 25.03.2018 року. Далі наводимо текст одкровення майбутнього вбивці без змін:

"Я прокинувся о 5.15, приготував сніданок і протупив 12 годин для монітора. А у буді я на парах із 9.30 до 16.30. Потім протуплю залишок дня біля компа. Цікаво? Так 362 дні у рік.

Навіщо мені це писати? Таких, як я, ще декілька мільйонів тільки в цій соціальній мережі. Відповім одразу — у мене емпатія нижче плінтуса. Думаю, що я — напівпсихопат.

Мене мало цікавить спілкування із собі подібними. Всі почуття — брехня, обман і х*рня. Їх варто приховувати від самого себе.

А ще, одні придурки навколо, і думки є — їх усіх перестріляти. Але вбивати людей погано. Я висловив лише суб'єктивну думку і не закликаю нікого вбивати".

Російська чемпіонка світу з українським прізвищем відмовилася далі виступати за РФ, тому що "не змогла перенести цей жах" і усвідомила, наскільки важлива свобода

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:00

12-та чемпіонка світу з шахів (з вересня 2008 по грудень 2010 року) Олександра Костенюк зізналася, що основною причиною, через яку вона змінила громадянство, була ситуація у неї на батьківщині після 24 лютого 2022 року. Чемпіонка Європи (2004), триразо...

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...