"Я разделю с тобою одеялко": Мережу підірвали кумедні "привітання" з Днем закоханих від українських політиків (фото)

Фото: ФБ

У мережі опублікували жартівливі привітання від українських політиків з Днем Святого Валентина. Добірка листівок була опублікована на сторінці Facebook видання Realist.

У листівках обіграються і з гумором подаються недавні новини, які були пов'язані з українськими політиками і чиновниками.

Так, Роман Насіров пропонує своїй другій половинці в це свято розділити з собою ковдру, а Петро Порошенко обіцяє "показати райські острови".

У День Валентина з Міхеїлом Саакашвілі ви обов'язково опинитеся в одній з країн Європейського союзу. А Віталій Кличко запевняє, що він "не Шулявський міст, не втомиться".

Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

вівторок, 22 січень 2019, 17:30

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передаю...

Час розплати настав: Топ-пропагандист Кремля втрапив у скандал через дачу у Криму

вівторок, 22 січень 2019, 17:15

Головного путінського пропагандиста Дмитра Кисельова зобов'язали виплатити понад 2,5 млн рублів боргу архітектору Володимиру Мазуріну, який будував його віллу в окупованому Коктебелі. Відповідне рішення ухвалив Корольовський міський суд Московської обл...