"Я разделю с тобою одеялко": Мережу підірвали кумедні "привітання" з Днем закоханих від українських політиків (фото)

Фото: ФБ

У мережі опублікували жартівливі привітання від українських політиків з Днем Святого Валентина. Добірка листівок була опублікована на сторінці Facebook видання Realist.

У листівках обіграються і з гумором подаються недавні новини, які були пов'язані з українськими політиками і чиновниками.

Так, Роман Насіров пропонує своїй другій половинці в це свято розділити з собою ковдру, а Петро Порошенко обіцяє "показати райські острови".

У День Валентина з Міхеїлом Саакашвілі ви обов'язково опинитеся в одній з країн Європейського союзу. А Віталій Кличко запевняє, що він "не Шулявський міст, не втомиться".

"Девять взрывов Матиоса, или Что указывает на российский след в Ичне", - Жирохов

середа, 17 жовтень 2018, 8:52

"Взрывы на складах в Ичне практически прекратились, люди начинают возвращаться на свои насиженные места, и начинается, наверное, один из самых "интересных" моментов - поиск виновных", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України...

Гундяю - кінець? УПЦ МП стрімко втрачає послідовників (інфографіка)

середа, 17 жовтень 2018, 6:50

Громадяни України, які ідентифікують себе як православні, все менше говорять про те, що вони вважають себе належними до Московського патріархату. Проте все більше віруючих говорять про приналежність до УПЦ Київського патріархату, повідомляють Патріоти ...