"Я разделю с тобою одеялко": Мережу підірвали кумедні "привітання" з Днем закоханих від українських політиків (фото)

Фото: ФБ

У мережі опублікували жартівливі привітання від українських політиків з Днем Святого Валентина. Добірка листівок була опублікована на сторінці Facebook видання Realist.

У листівках обіграються і з гумором подаються недавні новини, які були пов'язані з українськими політиками і чиновниками.

Так, Роман Насіров пропонує своїй другій половинці в це свято розділити з собою ковдру, а Петро Порошенко обіцяє "показати райські острови".

У День Валентина з Міхеїлом Саакашвілі ви обов'язково опинитеся в одній з країн Європейського союзу. А Віталій Кличко запевняє, що він "не Шулявський міст, не втомиться".

Хто кому Рабінович: Скандальний нардеп Каплін показав документи про ізраїльське громадянство скандального лідера партії "За життя"

понеділок, 21 травень 2018, 21:20

За словами Сергія Капліна, у Давіда Рабіновича та нардепа Вадима Рабіновича "абсолютно ідентичні підписи". Народний депутат Сергій Каплін опублікував документи, які, за його словами, свідчать, що нардеп Вадим Рабінович має громадянство Ізраїля. Відпові...

Герої дня з батальйону "Донбас" розповіли про свій успішний рейд, вбитих та полонених "гібридів" (відео)

понеділок, 21 травень 2018, 20:13

Українські бійці пояснили, що розвідувальні походи в тил ворога – не рідкість. Подібні операції планують ретельно і заздалегідь. Минулої доби, 20 травня, ворог відкривав вогонь 55 разів. Та, попри постійні обстріли, ця ніч для українських воїнів була у...