"Я тогда была в декрете": Патріотку "русского міра" Поклонську спіймали на брехні про Крим (відео)

Няшу Поклонську запитали, чому вона в 2005 році засудила до 7,5 року в'язниці за сепаратизм активіста організації "Російська громада" Віктора Сажина.

Наталія Поклонська. Фото: РБК.

Депутата Держдуми РФ і колишнього "прокурора Криму" Наталію Поклонську викрили в цинічній брехні в кримінальній справі над сепаратистом. Користувач Twitter Vitauskas опублікував частину інтерв'ю Поклонської, у якому вона всіляко уникала відповіді, передають Патріоти України.

"Ой, як незручно вийшло. Здається, головну патріотку "русского міра" і внучку самого Миколи II зловили на гарячому", – йдеться у повідомленні. Так, під час інтерв'ю на "Ехо Москви" Поклонську запитали, чому вона в 2005 році засудила до 7,5 року в'язниці за сепаратизм активіста організації "Російська громада" Віктора Сажина.

"Та ви що. Напевно, хтось пожартувати вирішив, а ви підхопили це недостовірне висловлювання. До речі, я вже писала в інтернеті багато публікацій щодо цього факту. В 2005 році я судити нікого не могла, бо була в декретній відпустці. Вирок підробили спеціально для публікації в інтернеті. Вписали замість прізвища справжнього державного обвинувача моє. До речі, в Армянську я ніколи не працювала, а суд був у Армянську. Я працювала або в Червоногвардійському районі, або в Євпаторії, або в Сімферополі", – розповідала власну версію Поклонська.

В інтерв'ю вона наполягала, що в цей час не працювала в прокуратурі і всі документи підробили. "Вписана. Правильно. Дата, вказана у вироку, – це дата мого перебування в декретній відпустці. Я дитину народила 10 січня 2005 року. До цього була в декреті. Тому кому це на руку? Ну, напевно, українським скривдженим людям, які сьогодні захопили владу в Україні й мучать український народ, щоб мене якось зганьбити, розповісти, що я колись виступала держобвинувачем у російських активістів. Ну, це маячня", – виправдовувалася Поклонська.

Хіти тижня. Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 20:00

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...

"Наші царі щось там не поділили": Усик розповів про ставлення до росіян

четвер, 9 квітень 2020, 19:58

Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають...