
Українська журналістка Олена Бойко, яка втекла до Росії, вважає, що влада України планує заселити Донбас вихідцями із Західної України. Курйозну заяву вона зробила ефірі пропагандистського телеканалу "Зірка", уточнивши, що таким чином Київ реалізує тактику випаленої землі, повідомляють Патріоти України.
"Для чого усвідомлено обстрілюють мирні житлові квартали? Є вже в Горлівці вулиці, де немає нічого. Це тактика випаленої землі. Прибрати звідти мирне населення, зайняти ці позиції і згодом населити вихідцями з Західної України, які, звичайно ж, з радістю підуть освоювати" , - говорить вона, виступаючи на російському пропагандистському телеканалі "Зірка".
"Я уявляю, як сотні тисяч львів'ян, ужгородців, лучан і тернополян наввипередки мчати, щоб освоїти Горлівку...", - прокоментував заяву Бойка політолог Сергій Запорізький.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...