"Я в шоке, бесплатно можем отвезти в Широкино": Сайт про подорожі пропонує тур на схід України (скріншоти)

Іноземні туристи майже за 11000 гривен зможуть відвідати околиці Слов'янська, де отримають "досвід війни".

Туристам пропонують подивтися на руїни від обстрілів та скуштувати "донбаські страви". Фото: соцмережі.

Найбільший сайт про подорожі TripAdvisor розмістив пропозицію про екскурсію на схід України «Донбас Тур: досвід війни 1 день». Такою інформацією поділився в Facebook журналіст з Луганська Євген Спірін, передають Патріоти України.

Повідомляється, що всі бажаючі майже за 11 000 гривен зможуть відвідати околиці Слов'янська, де отримають «досвід війни»:
- побачити зруйновані будівлі, лікарні і школи;
- поговорити з місцевими жителями, які були свідками вибухів;
- відвідати активні бомбосховища;
- пройти через українські військові контрольно-пропускні пункти.
Крім того туристи зможуть побувати на місцевому ремісничому ринку і придбати сувеніри у вигляді керамічного автомата Калашникова та гранати, а також зробити фото на пам'ять в шоломі і бронежилеті. Автор публікації повідомляє, що в якості бонусів пропонується кондиціонер в машині, бутильована вода, і "страви кухні Донбасу":

«Прям хочется отведать кухни Донбасса, наверное это закусывать самогон антрацитом и абрикосами. Надо посоветовать авторам включить в программу танцы на захоронениях, комнату пыток Гиркина в качестве музея и аттракцион: пытай местного жителя паяльником и гвоздями, но за отдельную плату. Спасибо за наводку», — пише Євген.

Користувачів також обурила ідея «стартаперів»:

«Че в Донецк не везут тогда, ВОТ ТАМ АДРЕНАЛИН»,

«Также в программе внезапные грады, фото в обнимку с ополченцем, участие в призывании Путина ввести войска»,

«Я в шоке, бесплатно можем отвезти в Широкино. Это вам не Славянск, хотя… Интересно, какая бы была цена в Широкино»,

«Супер предложение! За 10 к можем высадить группу интересующихся в поле между Счастьем и Луганском („броники“ и каски за счет фирмы, кейтеринг — кофе и леденец, общение с местными жителями Бурятии — опционально). Обратная логистика по тройному тарифу в у.е.», — йдеться в коментарях до публікації.

Хіти тижня. "Це абсолютно безпечна країна, якщо не буде команди": Історія українки, яка зазирнула за зворотний бік Північної Кореї

середа, 11 грудень 2019, 4:00

Північну Корею називають найбільш закритою країною світу, побачити справжнє життя якої практично неможливо не тільки журналістам, а й простим туристам. Журналісти поговорили з українкою, котра прожила в КНДР кілька років і зуміла зазирнути за фасад офі...

Хіти тижня. "Пізанська вежа" у Києві: У мережі розкрили таємницю загадкового будинку (фото)

середа, 11 грудень 2019, 3:00

У мережі розкрили таємницю "Пізанської вежі" Києва - п'ятиповерхового будинку, який десятками років стоїть перекошеним на перетині вулиці В'ячеслава Чорновола та проспекту Перемоги. Про споруду написали на сторінці "Клуб корінного киянина" у Facebook. ...