"Як і в бою, мужньо боролися до останнього": На Вінниччині померли два захисники Донбасу

Ярославу Комару у березні виповнилося би 28 років.

Похорон Ярослава Комара на Вінниччині. Фото: 33 канал.

У суботу, 23 лютого, у Вінницькій області померли відразу двоє українських бійців Ярослав Комар і Борис Масленников, які захищали Донбас. Обидва бійці повернулися з війни із серйозними проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України із посиланням на "33kanal".
"Ярослава атакувала важка хвороба під час повернення додому із зони антитерористичної операції. Борис Миколайович протистояв важкому пораненню. Вони, як і в бою, мужньо боролися до останнього...", – сказано в некролозі на сайті Тростянецького районного ради.

Ярослава Комара 24 лютого вже поховали в Тростянці. У березні хлопцеві виповнилося би 28 років. Після двох років, проведених на війні, Ярослав повернувся додому. І вже в Тростянці, його підкосила важка хвороба.

Боєць два роки їй протистояв, однак хвороба зрештою виявилася сильнішою.


Хіти тижня. "Мамочко, я тебе люблю!" - кричали вмираючі діти: Батьки розповіли подробиці пожежі в одеському коледжі (фото)

субота, 7 грудень 2019, 6:00

В Одесі 15 осіб не повернулися додому після страшної пожежі у коледжі економіки. Одну дівчину знайшли мертвою, пізніше виявили труп дорослої жінки, ще 13 осіб вважаються зниклими безвісти. Біля будівлі другий день поспіль чергують родичі та друзі, які ...

Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...