"Як і в бою, мужньо боролися до останнього": На Вінниччині померли два захисники Донбасу

Ярославу Комару у березні виповнилося би 28 років.

Похорон Ярослава Комара на Вінниччині. Фото: 33 канал.

У суботу, 23 лютого, у Вінницькій області померли відразу двоє українських бійців Ярослав Комар і Борис Масленников, які захищали Донбас. Обидва бійці повернулися з війни із серйозними проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України із посиланням на "33kanal".
"Ярослава атакувала важка хвороба під час повернення додому із зони антитерористичної операції. Борис Миколайович протистояв важкому пораненню. Вони, як і в бою, мужньо боролися до останнього...", – сказано в некролозі на сайті Тростянецького районного ради.

Ярослава Комара 24 лютого вже поховали в Тростянці. У березні хлопцеві виповнилося би 28 років. Після двох років, проведених на війні, Ярослав повернувся додому. І вже в Тростянці, його підкосила важка хвороба.

Боєць два роки їй протистояв, однак хвороба зрештою виявилася сильнішою.


Хіти тижня. Під крапельницею і в кисневій масці: Слава з "НеАнгелів" потрапила до лікарні (фото)

п’ятниця, 3 липень 2020, 23:05

Учасниця групи НеАнгели Слава Камінська показала фото з лікарняної палати з крапельницею і з кисневою маскою на обличчі. Українська співачка таким чином не на жарт стривожила своїх шанувальників, передають Патріоти України. Знімки артистка опублікувала...

Еліс повернули господині: В руїнах будинку на Позняках в Києві через два тижні знайшли живу кішку (фото)

п’ятниця, 3 липень 2020, 21:50

Кішку виявили рятувальники КАРС "Київської служби порятунку" і рятувальник, якого називають "Кототато". Сьогодні, 3 липня, в руїнах будинку на Позняках, в якому стався вибух, рятувальники зайшли живу кішку. Про це повідомляє Олена Крижанівська, на стор...