З листами від дітей і кутею: У мережі показали, як минув Святвечір на позиціях Попасної(відео)

Святвечір зустріли й в зоні АТО попри холод, обстріли та інші негаразди.

Святвечір зустріли й в зоні АТО попри холод, обстріли та інші негаразди, передають Патріоти України.

З вимкненими фарами заїжджаємо на нульові позиції поблизу Попасної. Святвечір тут без зовнішнього освітлення та різдвяних вогників. Одразу за нами на опорник заїжджає кортеж ОБСЄ.

Але тиші тут, як не було, так і нема. Результати обстрілів засипало рясним різдвяним снігом. На різдвяному столі вже стоять святкові страви. Їх хоч і не дванадцять, але кутя традиційно в центрі стола.

На столі стоїть іконка. Запалюють свічку. В приміщенні по-домашньому тепло. Гріються вояки волонтерською буржуйкою. Аби створити по-справжньому святковий настрій, співають різдвяні пісні.

Вранці волонтери привезли листи від дітей. Зворушливі повідомлення вояки читають вголос. Стіни прикрашені дитячими малюнками. Прості речі на фронті дуже важливі.

Юлія і Олексій – подружня пара. Кажуть разом їм служити краще. Лише за дітьми сумують. Юля хизується паперовою ялинкою, яку їм передав десятирічний син. Користаючись нагодою, українські захисники передають різдвяні вітання родинам та всій Україні.

"Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів": На Донбасі під час обстрілів загинув відомий волонтер

субота, 11 липень 2020, 15:30

10 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню. «Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів відкинувши попередній спосіб життя, медійну кар‘єру і навіть давні мрії. …Я похитнувся, але не впав. Все ще ...

Головне - дочекатися слушної миті: 70-річний дідусь уперше зіграв в онлайні і виграв 188 тисяч доларів

субота, 11 липень 2020, 15:15

Поважний покерист уперше в житті сів за віртуальний стіл, а після 10 годин боротьби приміряв браслет Всесвітньої серії покеру. Впродовж останніх 10 років Рон Макміллен грав у покер виключно в офлайні, де встиг виграти призовими 150 тисяч доларів. Утім,...