Четвертий Рейх: Відомий пропагандист несподівано заявив про фашизм у Росії

Скандально відомий кремлівський пропагандист, радіоведучий Армен Гаспарян випадково визнав схожість сучасної Росії з нацистським Рейхом, повідомляють Патріоти України.

Необачний вислів він допустив, закликаючи своїх співгромадян не критикувати ініціативу Міністерства оборони РФ про вилучення автомобілів у цивільних осіб для своїх потреб. Викривальний пост Гаспарян оприлюднив у Twitter, проте через деякий час видалив його.

"Знову істерика. Міноборони запропонувало ставити всі автомобілі росіян на військовий облік і відбирати на потреби армії в разі введення в країні воєнного стану. Це - нормальна практика. Вивчіть питання на прикладі Другої світової. Навіть не СРСР. Поцікавтеся, як було у Рейху", - написав він.

Однак до знищення вказаного повідомлення, зробленого, найімовірніше, після вказівок з Кремля, його встиг заскрінити журналіст Аркадій Бабченко. Він у властивій манері попередив російське суспільство, що невдовзі країну спіткає доля гітлерівської Німеччини.

"Ну, я ж вам казав, друзі мої, що ваш рейх будуть кристалізовувати. А ви мені ніколи не вірите. До речі, Міністерство оборони РФ уточнило, що на потреби армії першими будуть конфісковувати автомобілі, які вже мають написи "На Берлін","На Вашингтон","Т-34" і "Можемо повторити". Ну, щоб зайву фарбу не витрачати", - зі стьобом зазначив він.

Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...