Четвертий Рейх: Відомий пропагандист несподівано заявив про фашизм у Росії

Скандально відомий кремлівський пропагандист, радіоведучий Армен Гаспарян випадково визнав схожість сучасної Росії з нацистським Рейхом, повідомляють Патріоти України.

Необачний вислів він допустив, закликаючи своїх співгромадян не критикувати ініціативу Міністерства оборони РФ про вилучення автомобілів у цивільних осіб для своїх потреб. Викривальний пост Гаспарян оприлюднив у Twitter, проте через деякий час видалив його.

"Знову істерика. Міноборони запропонувало ставити всі автомобілі росіян на військовий облік і відбирати на потреби армії в разі введення в країні воєнного стану. Це - нормальна практика. Вивчіть питання на прикладі Другої світової. Навіть не СРСР. Поцікавтеся, як було у Рейху", - написав він.

Однак до знищення вказаного повідомлення, зробленого, найімовірніше, після вказівок з Кремля, його встиг заскрінити журналіст Аркадій Бабченко. Він у властивій манері попередив російське суспільство, що невдовзі країну спіткає доля гітлерівської Німеччини.

"Ну, я ж вам казав, друзі мої, що ваш рейх будуть кристалізовувати. А ви мені ніколи не вірите. До речі, Міністерство оборони РФ уточнило, що на потреби армії першими будуть конфісковувати автомобілі, які вже мають написи "На Берлін","На Вашингтон","Т-34" і "Можемо повторити". Ну, щоб зайву фарбу не витрачати", - зі стьобом зазначив він.

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...