Четвертий Рейх: Відомий пропагандист несподівано заявив про фашизм у Росії

Скандально відомий кремлівський пропагандист, радіоведучий Армен Гаспарян випадково визнав схожість сучасної Росії з нацистським Рейхом, повідомляють Патріоти України.

Необачний вислів він допустив, закликаючи своїх співгромадян не критикувати ініціативу Міністерства оборони РФ про вилучення автомобілів у цивільних осіб для своїх потреб. Викривальний пост Гаспарян оприлюднив у Twitter, проте через деякий час видалив його.

"Знову істерика. Міноборони запропонувало ставити всі автомобілі росіян на військовий облік і відбирати на потреби армії в разі введення в країні воєнного стану. Це - нормальна практика. Вивчіть питання на прикладі Другої світової. Навіть не СРСР. Поцікавтеся, як було у Рейху", - написав він.

Однак до знищення вказаного повідомлення, зробленого, найімовірніше, після вказівок з Кремля, його встиг заскрінити журналіст Аркадій Бабченко. Він у властивій манері попередив російське суспільство, що невдовзі країну спіткає доля гітлерівської Німеччини.

"Ну, я ж вам казав, друзі мої, що ваш рейх будуть кристалізовувати. А ви мені ніколи не вірите. До речі, Міністерство оборони РФ уточнило, що на потреби армії першими будуть конфісковувати автомобілі, які вже мають написи "На Берлін","На Вашингтон","Т-34" і "Можемо повторити". Ну, щоб зайву фарбу не витрачати", - зі стьобом зазначив він.

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...