Як зустрічають Новий рік на краю Землі: Новозеландці гуляють (відео)

Новий рік в столиці Нової Зеландії Окленді зустрічали грандіозним салютом з телекомунікаційної вежі Sky Tower.

У Новій Зеландії вже відсвяткували. Фото: скріншот з відео.

Жителі Нової Зеландії одними з перших на планеті зустріли Новий рік. Рубіж між 2018 і 2019 роком було перейдено о 13:00 за київським часом, передають Патріоти України.
Новий рік в столиці Нової Зеландії Окленді зустрічали грандіозним салютом з телекомунікаційної вежі Sky Tower. Новозеландці активно поширювали відео в соціальних мережах. Ця споруда вважається найвищою в південній півкулі - висота телевежі становить майже 330 метрів.

"Насторожувала його любов до певного формату": Сумська відреагувала на скандальний арешт фотографа Ктиторчука

середа, 2 грудень 2020, 12:15

Ольга Сумська розповіла, що найвідоміший фотограф України не раз пропонував їй авторську фотосесію. Актриса Ольга Сумська відреагувала на скандал з фотографом Олександром Ктиторчуком, якого підозрюють в розбещенні малолітніх і зґвалтуванні 15-річної ді...

З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...