"Якого х*ра народжуєте дітей?": У РФ мер накинувся на матір-одиначку (відео)

Жінка отримала квартиру від держави та поскаржилася меру, що в ній відсутня сантехніка та косметичний ремонт.

Глава адміністрації міста Заволжська в Іванівській області Росії Олексій Предтеченський відчитав матір-одиначку, яка отримала квартиру без сантехніки, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє Ura.ru, судячи з відеозапису бесіди, що потрапила в розпорядження видання, сирота, яка отримала квартиру від держави, поскаржилася меру, що в квартирі відсутня сантехніка та косметичний ремонт. На це глава міста відзначив, що вона повинна радіти, що держава надала їй житло, оскільки більшість незаможних городян стоять у черзі.

В якості прикладу для наслідування чиновник назвав себе: за його словами, він прослужив у прокуратурі 25 років і сам заробив на свою квартиру і навчання дітей.

Предтеченський рекомендував їй самій зробити ремонт. Жінка повідомила, що їй страшно заходити в квартиру з дитиною, і на додаткові витрати у неї немає коштів, на що мер відповів: «Якого хера Ви народжуєте дітей?» За даними видання, квартира, яку надали жінці з немовлям, дійсно в поганому стані: там розбита несправна сантехніка та плита.

Голодні ігри: У Києві чоловік влаштував бійку в магазині, продавчиня відбивалася віником (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 14:23

Читать на русском. У Деснянському районі Києва чоловік зайшов в магазин, почав хаотично брати продукти з вітрини і замахуватися на продавчицю. Жінці довелося "озброїтися" віником і захищатися. Відповідне відео під назвою "Битва за їжу" опублікував "Киї...

Вчені розгадали таємницю, як тварини вперше вийшли з океану на сушу 390 млн років тому

четвер, 26 листопад 2020, 14:15

Дослідники з США та Великої Британії виявили, що вихід хребетних з океану і завоювання ними суші, яке відбулося близько 390 мільйонів років тому, збігається з розвитком у них плечової кістки. Про це повідомляє видання The Daily Mail, передають Патріоти...