Якою буде погода на Новий рік: Синоптики оновили прогноз по Україні

Сніг на Новий рік буде, але не скрізь

У понеділок, 31 грудня, в більшості регіонів України пройдуть опади у вигляді снігу і дощу Про це свідчать дані Укргідрометцентру, зазначають Патріоти України.

Зокрема, мокрий сніг випаде на всій території Західної України, а також на півночі, півдні та в центрі країни. Також сніг випаде в Донецькій і Луганській областях.

Втім, в деяких регіонах буде сухо і без опадів. Снігу на Новий рік не дочекаються в Сумській, Харківській, Полтавській і Дніпропетровській областях. У Криму замість снігу пройде дощ.

Також за прогнозом синоптиків, 31 грудня від 2 до 6 морозу в денний час доби стовпчики термометра покажуть на сході і півночі України, а ось після заходу сонця доведеться утеплятися: 10-12 градусів нижче нуля. На решті території країни температура буде "скакати" від 1-2 градусів тепла до 1 градуса морозу. Такі ж температури будуть спостерігатися і в нічний час.

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...