Якщо відмовили у субсидії: У Мінсоцполітики пояснили, що робити

Після підвищення тарифів в Україні кожна друга сім'я отримувала допомогу на оплату комуналки в опалювальний сезон. У результаті виявилося, що навіть забезпечені сім'ї оформили собі комунальні знижки, повідомляють Патріоти України.

Як показала перевірка Мінсоцполітики, багато "малозабезпечених сімей" витрачають десятки тисяч гривень на гаджети, техніку і нові автомобілі. При цьому за комуналку не платять.

За словами начальника відділу пільг та соціальних допомог Львівської міськради Лесі Дронь, близько 73% сімей, які раніше отримували субсидії, втратили право на автоматичне продовження знижки. Більше того, 40-60%, за новим законом, втратили право на знижку.

В одному з територіальних органів соцзахисту повідомили, що заново подавати заяву і декларацію повинні переселенці, власники житла, в якому не всі члени сім'ї зареєстровані за адресою проживання, і ті, хто знімає житло, сім'ї, члени якої не проживають за місцем реєстрації.

У той же час без рішення комісії субсидія не призначається: якщо площа квартири від 120 кв.м або будинку - від 200 кв.м, купили машину, яка не старша 5 років, в сім'ї є безробітний дорослий, який не платить єдиний соціальний внесок, сім'я два місяці не платила за комуналку або витратила за раз від 50 тис. грн.

Якщо ж вам субсидію не дали, але сім'я дійсно потребує пільг на комуналку, остаточне рішення приймає спеціальна комісія. Тепер всі, хто не підійшов під вимоги, можуть "запросити" соціального інспектора для дослідження матеріально-побутових умов життя. За підсумками візиту чиновник складе відповідний акт - чи потрібна конкретній сім'ї допомога, чи ні.

Наприклад, якщо сім'я з двох пенсіонерів живе у великій квартирі або будинку, вони можуть написати заяву в місцеві органи соцзахисту. У холодильники, як пояснили у відомстві, "ревізори" заглядати не будуть, але звернуть увагу на дорогу техніку, хороший ремонт і припарковані біля будинку авто.

Якщо ж субсидію не оформили навіть після візиту ревізорів, сім'я має право отримати інший вид допомоги. Наприклад, пенсіонери, які мають статус "дітей війни", мають право на комунальну знижку без субсидії в розмірі 25%.

Через групу підозрілих невідомих: У Києві біля будівлі СБУ стріляли з автомата (фото, відео)

вівторок, 25 січень 2022, 19:44

Сьогодні в Києві біля будівлі Головного управління СБУ співробітник інкасаторської служби відкрив стрілянину. Про це повідомляє столична поліція, передають Патріоти України. . Як встановили правоохоронці, представники охоронної фірми зайшли в приміщен...

Нещасна втратила забагато крові: На Сумщині чоловік напоїв жінку та зґвалтував до смерті (фото)

вівторок, 25 січень 2022, 19:29

Під Сумами 45-річний чоловік після вживання алкоголю зі своєю 53-річною знайомою скористався її безпорадним станом і зґвалтував, після чого залишив помирати. Про це 25 січня передали в прес-службі Сумської обласної прокуратури, передають Патріоти Украї...