Є критичні моменти: У ЗСУ розповіли, яких деталей російського виробництва потребує українська армія

Українська армія потребує запасних деталей та агрегатів до військової техніки, що виробляються тільки в Росії, серед них - прилади надвисокої частоти, комплектуючі до бойових машин піхоти, бронетранспортерів, танків Т-72, зенітних ракетних комплексів, гелікоптерів та літаків. Про це заявив начальник озброєння Збройних сил України генерал-майор Микола Шевцов на брифінгу в Києві, повідомляють Патріоти України.

За 5 років лише підприємствами ОПК було капітально відремонтовано близько 5,5 тис. одиниць озброєння та військової техніки та понад 12,5 тис. вузлів та агрегатів – це двигуни, трансмісії і таке інше. Читайте також У ЗСУ розповіли, що рівень укомплектованості армії становить 85% Крім того, за державним оборонним замовленням до військових частин було поставлено понад 4 тис. одиниць основних зразків озброєння та військової техніки та більше 1 млн одиниць інших приладів та засобів ураження.

«Нами освоєно середній ремонт близько 20 зразків озброєнь та військової техніки, в тому числі ремонт всіх артилерійських систем, капітальний ремонт блоків, вузлів, агрегатів до окремих зразків», - заявив Шевцов. Проте, за його словами, незважаючи на виконані заходи. залишаються проблемними питання забезпечення виробничої діяльності запасними частинами та агрегатами вітчизняних виробників.

Ці деталі, зазначив начальник оозброєння ЗСУ, на жаль, виробляються на сьогодні лише в РФ це прилади надвисокої частоти, комплектуючі до бойових машин піхоти, бронетранспортерів, танків Т-72, зенітних ракетних комплексів. «Найбільш критичною номенклатурою є лопаті несучих гвинтів гелікоптерів та запасні частини до літаків», - додав Шевцов.

Джерело: УНІАН

"Ми занадто добрі, щоб зараз підвищувати ціни": Розкрито нову схему аферистів, які "продають" дрова

середа, 28 вересень 2022, 22:53

Напередодні холодів українці активно запасаються дровами і шукають, де б замовити їх дешевше. Однак покупцям варто бути вкрай обережними, адже аферистів не зупиняє навіть війна - вони обманюють людей, виманюють їхні гроші і навіть спекулюють на "допомо...

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...