Є критичні моменти: У ЗСУ розповіли, яких деталей російського виробництва потребує українська армія

Українська армія потребує запасних деталей та агрегатів до військової техніки, що виробляються тільки в Росії, серед них - прилади надвисокої частоти, комплектуючі до бойових машин піхоти, бронетранспортерів, танків Т-72, зенітних ракетних комплексів, гелікоптерів та літаків. Про це заявив начальник озброєння Збройних сил України генерал-майор Микола Шевцов на брифінгу в Києві, повідомляють Патріоти України.

За 5 років лише підприємствами ОПК було капітально відремонтовано близько 5,5 тис. одиниць озброєння та військової техніки та понад 12,5 тис. вузлів та агрегатів – це двигуни, трансмісії і таке інше. Читайте також У ЗСУ розповіли, що рівень укомплектованості армії становить 85% Крім того, за державним оборонним замовленням до військових частин було поставлено понад 4 тис. одиниць основних зразків озброєння та військової техніки та більше 1 млн одиниць інших приладів та засобів ураження.

«Нами освоєно середній ремонт близько 20 зразків озброєнь та військової техніки, в тому числі ремонт всіх артилерійських систем, капітальний ремонт блоків, вузлів, агрегатів до окремих зразків», - заявив Шевцов. Проте, за його словами, незважаючи на виконані заходи. залишаються проблемними питання забезпечення виробничої діяльності запасними частинами та агрегатами вітчизняних виробників.

Ці деталі, зазначив начальник оозброєння ЗСУ, на жаль, виробляються на сьогодні лише в РФ це прилади надвисокої частоти, комплектуючі до бойових машин піхоти, бронетранспортерів, танків Т-72, зенітних ракетних комплексів. «Найбільш критичною номенклатурою є лопаті несучих гвинтів гелікоптерів та запасні частини до літаків», - додав Шевцов.

Джерело: УНІАН

Ахтем Сеітаблаєв одружується втретє - зірка покликав заміж молодшу на 20 років обраницю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:42

Відомий український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв знову прощається з холостяцьким життям.Так, на своїй сторінці у Facebook зірка розповів, що освідчився своїй коханій Мар'яні Боцвинюк. Сеітаблаєв розмістив фотографію, де вони з обраницею дивляться ...

Оце так: Росію офіційно допустили до Паралімпійських ігор-2024

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:28

Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) дозволив росіянам брати участь на майбутніх Паралімпійських іграх-2024 у Парижі, передають Патріоти України. Паралімпійські ігри-2024 відбудуться в Парижі з 28 серпня по 8 вересня. Нагадаємо, росіяни та білорус...